Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 43. týždeň roku 2020

Splašený osol, vysypaný kotol, hotová pohroma. Takto má čarodejnica Vyraziť na cestu ako Pustovníčka? Novolunie prináša Skúšku metiel. Číha tu Smrť, Súd a Slnko páli. Čo to znamená? Sledujte náš výklad Witch Tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

19.10.2020 – IX. Pustovník 
Pustovníčka na obrázku našla svoje vnútorné svetlo zahĺbením sa do seba a to jej svieti na cestu aj v najtemnejšej tme. Opiera sa o palicu svojich poznatkov a skúseností a vie ich použiť v prípade potreby ako zbraň. Vonkajší vzhľad nie je dôležitý, keď hľadáme samých seba. Dnes je dôležitejšie ísť si vlastnou cestou.

20.10.2020 – Luna metiel – Novolunie 
Čo sme si počas novu Luny naplánovali, za to si plne preberieme zodpovednosť. Nahota čarodejnice znamená pravdu a poctivosť voči sebe. Päť zapálených sviečok znamená päťkrát sa vyspať na dôležité rozhodnutie.

21.10.2020 – 9 kotlov – Vyraziť na cestu 
Splašený osol, vysypaný kotol, hotová pohroma. Ide o odraz vášne a tvrdohlavosti. Energia vášne pretiekla, lebo je potrebné, aby sa uvoľnili hlboké city, aby sa ukázalo ako to v duši čarodejnice naozaj vyzerá. Správna otázka dňa znie: „Nemáme tak trochu strach, že by sme otvorene prejavenými túžbami niekoho vyľakali alebo zranili?“ Chvíľa vášne je možnosť, ktorú máme vo svojich rukách. Otvorme sa a uvoľnime.

22.10.2020 – XIII. Smrť 
Určitá etapa končí, niektorí ľudia pre nás obrazne umierajú. Smútok je v poriadku, pesimistický pohľad na vec – nie. Zmenám sa nedá zabrániť. Skôr sa zamyslime, či nám nadchádzajúca zmena vyhovuje. Či to, čo nám je ponúkané, je aj zmysluplné.

23.10.2020 – XIX. Slnko 
Hreje, aj páli. Keď „slnko“ príliš hreje, tak sa poslušný „osol“ zbavuje prebytočnej záťaže. Pretože, keď je veľa slnečného jasu, viac „vidí“, čo sa deje. V pravdivom svetle sa veľa veci javí inak. Niekto v našom okolí sa cíti využívaný, alebo sme tými zneužívanými my. V každom prípade myslíme dopredu a zmeňme spôsob jednania.

24.10.2020 – Skúška metiel – Majstrovstvo 
Sú veci a javy, ktoré vyzerajú všedne. Sú ľudia, ktorí sa správajú tvrdohlavo ako osol. Niekedy sa však ukáže, že veci a ľudia majú cenu zlata, cenu zlatého oslíka. Sme hodnotné bytosti a bez predsudkov si užívame dnešný, voľný sobotný deň s tým, čo prináša.

25.10.2020 – XX. Súd 
Traja rôzni zariekavači sa snažia uvariť nedeľný „lektvar“ v príliš veľkom, ukradnutom havraňom hniezde. Dobrá polievka z toho veru nebude. Reči, ktoré kúzelnou silou prednášajú sa menia na rozsudky. Verejná mienka dnes nemusí sršať práve pravdou. Načúvajme, kriticky uvažujme a kladne ovplyvňujme všeobecný názor.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."