Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 42. týždeň roku 2020

Čarodejnica na rieke, Čarodejnica číta posvätné texty, Čarodejnica pobozká žabu a prichádza Spravodlivosť. Zažívame zasvätenie a plánujeme v nový lunárny mesiac. Sledujte náš výklad z Witch Tarotu na Instagrame a Facebooku.

12.10.2020 – 10 kameňov – Čarodejnica na rieke 
Plávame v rieke emócií, stojíme na vratkých brvnách dreva a túžime po istote domova. Lenže aj ten domov stojí na skale, ktorú podomieľa voda citov. Svoj domov, miesto vo svete, stálosť a istotu môžeme stavať na vlastných pocitoch a inštinktoch.

13.10.2020 – Eso kameňov – Čarodejnica číta 
Kameň je symbolom stálosti, ale aj ťažkopádnosti, preto treba rozširovať svoje vedomosti čítaním. Kameň tiež ukrýva podklady, ktoré nájdeme vďaka inštinktom. Prejavme dnes vďačnosť za služby či informácie získané od iných. Spoľahnime sa na vnútorný hlas a so štipkou odvahy nájdeme potrebné východisko.

14.10.2020 – Eso kotlov – Pusa 
Dnes sa  čarodejnica rozhodla pobozkať žabu. Čo to znamená? Zamyslenie sa nad tým, či milujeme niekoho, kto našu lásku ocení. Či milujeme niekoho, takého, akým je. Kým niekomu dnes odhalíme city, zaujímajme sa o to, aký je človek a predídeme zraneniu. A nikoho nevylepšujme. Aj žaby sú milé a užitočné zvieratká.

15.10.2020 – VIII. Spravodlivosť 
Ruka, ktorou čarodejnica bojuje, je vedená nezaujatosťou. Druhá ruka pomoci váži každé slovo. Len sebecky ovplyvňovaná spravodlivosť je slepá. Dnes sa zamyslime ako a na aké ciele využívame svoje schopnosti a sily. Férové jednanie má opodstatnenie. Zjednotením spravodlivosti, múdrosti a činorodosti prekonáme akúkoľvek prekážku v ceste.

16.10.2020 – 8 kotlov – Zasvätenie 
Za posledný lunárny mesiac sme toho zažili veľa. Možno sa so svojimi myšlienkami a pocitmi v čase novu Luny sťahujeme do ústrania, no prichádza návšteva. Aj napriek rozdielnym skúsenostiam, vedomosťami a hodnotám môže priniesť nové nápady. Keď vyžadujeme od niekoho menej skúseného úctu, tak mu ju dnes aj poskytnime. 21:32 SEČ začal nový lunárny mesiac. Plánujeme.

17.10.2020 – Luna kameňov – Ubúdajúci Mesiac 
Začal nám nový lunárny mesiac a zdá sa, že nás čaká riadny výstup na zdolanie. Možno nejaký sup čaká, že necháme tieto plány umrieť, ale nenecháme sa odradiť. Načúvame vnútornému hlasu a o dva týždne od splnu k ďalšiemu novu – zvíťazíme.

18.10,2020 – XVI. Veža 
Čarodejník a čarodejnica sa šplhali hore na vrchol. Nebolo veľmi rozumné ísť tam počas búrky. Prírodný živel sa postavil do cesty. Možno sú dosť protikladní, aby ich cesta viedla k úspechu. Prekážky na ceste bývajú, boli, sú aj budú. Užime si teraz voľný pád.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."