tarotová karta Kráľovná diskov (mincí)
Kráľovná pentaklov

TAROTHOROSKOP na november 2012

Stačí, keď budete naozaj žiť. Poľahky zvládnete všetky pracovné i súkromné povinnosti a mali by ste byť zdraví ako rybičky. Ak nie, postupujte podľa tohto návodu – Dobré zdravie si chráňte, stabilné si udržiavajte a tie horšie stavy riešte radšej skôr ako neskôr. Podľa tradičnej čínskej medicíny v novembri prevláda prvok kov a treba posilňovať pľúca. Problémy sa prejavujú prehnanou citlivosťou pokožky. Zaťaženým orgánom je čuch, ktorý súvisí s hrubým črevom. Prevládajúcimi emóciami sú trúchlivosť a melanchólia. Precíťte všetko! V chladných novembrových dňoch síce prichádzajú slzy plynúce so zármutku, avšak vystriedajú ich aj chvíle radosti, šťastia, lásky a spokojnosti. Voči iným vystupujte s citom, no buďte úprimnými sami k sebe. Totiž – sami so sebou žijete každý každučký okamih života. S inými len chvíle, ktoré si vyberáte.

Baran 21.3. – 20.4 – Päťka pohárov, XI Spravodlivosť, XII Viselec
Láska: Strata v citovej oblasti môže mať malicherný dôvod. Utápanie sa v nepríjemných pocitoch neprináša žiadne riešenie problému, skôr naopak, môžu túto priepasť ešte viac prehĺbiť. Pri riešení partnerských problémov sa riaďte najskôr srdcom, až potom rozumom.
Práca: Zadosťučinenie, ktoré sa vyplavilo na povrch, vás teší. Nemáte vôbec výčitky, že vás zaplavuje radosť a spokojný pocit. Každý človek je strojcom svojho šťastia. Ten, kto ubližuje, bude mu ublížené, kto koná dobro, dobrom sa odvďačí. To je nemenný zákon.
Zdravie: Zdravie máte len jedno a to si vážte. Problémy v zdravotnej oblasti riešte okamžite. Neodkladajte návštevu lekára. Odborníci vám vo vašej veci poradia. Samoliečenie už skúšate dlhú dobu a nepomáha vám to. Už neriskujte a chovajte sa ako dospelý človek.

Býk 21.4. – 21.5 – Šestka pohárov, Dvojka mečov, Štvorka mečov
Láska: Radosť, sexuálna rozkoš, ale i spomienky na minulosť môžu vyvolávať pocity šťastia. Romantická láska bude na osoh tým, ktorí si ju môžu dovoliť. Tí, ktorí máte dobre fungujúci vzťah, je vhodnejšie zachovať si zdravý rozum, inak nastanú problémy.
Práca: Upútala vás istá ponuka v rámci ezoteriky. Váhate, či máte skúsiť túto formu zmeny vo vašom živote. Neunáhľujte sa, doprajte si čas na svoje rozhodnutie. Určite vás vaša intuícia privádza k tým správnym ľuďom a na správne miesta. Spoliehajte sa na ňu.
Zdravie: Cítite sa viac unavení ako inokedy? Trochu to asi preháňate s aktivitou. Je však možné, že na vás lezie chrípka. V oboch prípadoch bude najlepšie, keď práci vyčleníte presne stanovený čas a pripravíte si večerné teplé kúpele pri dobrom čaji. Ak to nepomôže, navštívte lekára.

Blíženci 22.5.- 21.6 – XVII Hviezda, Princezná mečov, Deviatka pohárov
Láska: Mnohí z vás môžu očakávať stretnutie s láskou svojho života alebo vysnívaného partnera. Vaša šťastná hviezda bude nad vami celý čas bdieť iba za predpokladu, že ste schopní nosiť šťastie aj v svojom srdci a nevyhľadávať ho iba mimo seba.
Práca: Otvorená komunikácia na pracovisku vás dostáva do varu. Ste radi, ak sa veci riešia úprimne a to sa teraz deje. Hovorte otvorene, čo vás trápi a čo vás hnevá. Nemusíte sa vôbec obmedzovať. Vaša úprimnosť vám prináša nové zistenia a čistý vzduch.
Zdravie: Pocit ničnerobenia sa vám páči. Oddych ste už dávno veľmi potrebovali. Destinácia, ktorá je pred vami, je úžasná. Užívajte si ju plnými dúškami a vaša myseľ bude čistá. Relaxácia a výlety vás osviežia a naberáte silu a energiu, ktorá vás bude vyživovať dlhú dobu.

Rak 22.6 – 22.7 – Trojka pohárov, Princezná mincí, Štvorka mincí
Láska: Pocity vo vašom vnútri vás posúvajú dopredu. Cítite veľkú lásku, ktorá čaká na odhalenie. S milovanou bytosťou ste už dlhšiu dobu, tak sa oddávajte momentu, keď sa celé vaše okolie z vášho vzťahu raduje. Usmievajte sa, lebo to, čo cítite, vám nikto nezoberie.
Práca: Prichádzajú nové, nečakané a prekvapujúce možnosti, ktoré sa budú vymykať z obvyklého kolobehu vášho života. Neschopnosť zapojiť sa do života a odpúšťanie cieľov sú však spôsobené nedostatkom vytrvalosti. Prevezmite zodpovednosť sami za seba bez výhovoriek.
Zdravie: Disponujete energiou, ktorú môžete rozdávať. Nezabúdajte však, že nielen prácou je človek živý, a ak si chcete takúto skvelú kondíciu uchovať, treba dodržiavať rozumnú životosprávu, ku ktorej patrí aj odpočinok a dostatočný spánok.

Lev 23.7 – 23.8 – XIX Slnko, Rytier pohárov, Sedmička mincí
Láska: Nadbytok citov možno znie dobre, ale môže znamenať veľa v dobrom i v zlom. Ak máte pocit, že stav vašich extrémnych emócií trvá už pridlho, povedzte si: „Tak už dosť!“ a vytiahnite problémy na svetlo. Dostatok sebadôvery a vôle pomôže situáciu uzdraviť.
Práca: Silu, vôľu a energiu zamerajte na dosiahnutie svojich túžob a cieľov. Na realizáciu snov vám príde nečakaná pomoc zďaleka. Koncom mesiaca však buďte opatrní, pretože môžete zažiť šokujúcu udalosť a jej následkom sa vaše sny sa môžu rozpadnúť na popol.
Zdravie: Nespoliehajte sa na svoju dobrú kondíciu a neriskujte, že utrpíte pri športe ujmu na zdraví. Starší ľudia by mali byť obzvlášť opatrní. Nešetrite na zelenine a ovocí, prípade si prikúpte vitamínové tabletky. Ak to nie je nutné, nevyhľadávajte lekára.

Panna 24.8 – 23.9 – Desiatka pohárov, Šestka palíc, Sedmička pohárov
Láska: Všetko je na najlepšej ceste. Napätie vo vašej domácnosti sa čoskoro vyrieši. Konkrétne problémy s jednotlivými členmi rodiny riešte otvorene a jasnou hlavou. Vyberte sa mimo domov na predĺžený víkend alebo večeru. Vyjasnite si tam medzi sebou všetko, čo vás už dlho trápi.
Práca: Eufória, ktorú cítite, je úžasná. Všetko, o čo ste doteraz bojovali, je korunované úspechom. Sami ste sa vypracovali na takú úroveň, na akej teraz ste. Ste na seba hrdí a spoločnosť vás taktiež ocení. Štúdium a práca na vlastnom pokroku je pre vás hnacím motorom.
Zdravie: Zamotávate sa do svojich snov. Krásne vykreslené príbehy vás vťahujú a vaša fantázia pracuje na plné obrátky. Položte tieto výjavy na papier, umelecká forma poteší ďalších ľudí a prináša do vašich dní nové smerovanie a neskutočnú radosť z obyčajných vecí.

Váhy 24.9. – 23.10 – Princezná pohárov, XVIII Luna, Rytier palíc
Láska: Bytosť, ktorú si získavate svojím slušným chovaním, vás zaujíma čoraz viac. Láska, ktorá sa začína vyvíjať, je tu pre vás, obavy zahadzujete a vrháte sa do nového vzťahu s veľkou energiou. Zvláštna osoba vás odmeňuje záujmom a vám to takisto lichotí. Rodí sa láska.
Práca: Vaše možnosti sú takmer neobmedzené, stačí, ak ich objavíte. Môžete pokojne načúvať vesmírnemu vedomiu. Niektoré vplyvy týkajúce sa vašej práce vám ostanú aj naďalej skryté, pretože váš proces formovania sa ešte nie je dostatočne jasne určený.
Zdravie: Naplánujte si krátke výlety a nájdete potešenie. Je pre vás veľkým prínosom, že sa odpútate od práce a vzdáte sa stereotypu. Cestovanie a spoznávanie nových kultúr vám dodá obrovskú energiu, ktorú využijete vo svojej tvorivej činnosti.

Škorpión 24.10. – 22.11 – Päťka palíc, Päťka mincí, Štvorka palíc
Láska: Riešenie rodinných sporov je na vašej hlave. Vybavíte ich však rýchlo a s ľahkosťou, preto vás teraz rodinní príslušníci často oslovia s ich realizáciou. Vždy si však doprajte aj chvíľu na riešenie svojich nezrovnalostí, aby ste nežili len ich život ale užívali si ten svoj.
Práca: Dajte si pozor na nevhodné investície. Je tu veľká pravdepodobnosť finančnej straty. Porozmýšľajte, či nevynakladáte vaše úsilie na nesprávne veci. Vaša cesta k zlepšeniu materiálnej situácie vedie prostredníctvom aktuálnej práce alebo hobby.
Zdravie: Na psychickú aj fyzickú pohodu má ohromný vplyv váš spoločenský život. Urobte náhle rozhodnutie, ktoré by vaše okolie vôbec nečakalo. Ponechajte si iba veselých priateľov, lebo tí negatívne mysliaci a cítiaci vás stiahnu dole.

Strelec 23.11 – 21.12 – Princezná palíc, Eso mincí, Desiatka mečov
Láska: Hrdosť na blízkeho mladého človeka vo vás rastie. Je to úžasný pocit, vidieť, že vaša námaha, prináša ovocie. Užívate si tento stav. Viete, že vaša rodina je pre vás to najdôležitejšie. Všetko to má zmysel a vás to posúva dopredu, čerpajte zo spokojného zázemia energiu.
Práca: Viete vo svojom živote zabojovať, ak máte správnu motiváciu. Tá vám momentálne nechýba. Pekne sa dokážete zmobilizovať a aj teraz idete za svojím. Váš cieľ je na dosah, preto si nevšímate neprajnosť okolia a vizualizujte si konečný výsledok vašej snahy.
Zdravie: Výčitky svedomia a málo odpustenia nikam nevedie. Načúvajte svojej intuícií a hlavne nekonajte nasilu. Zachovajte si zdravý úsudok, nemiešajte sa príliš do života iných a vyhýbajte sa prílišnej starostlivosti. Namiesto prepínania síl si radšej doprajte pokoj a odpočinok.

Kozorožec 22.12. – 20.1 – Kráľovná mincí, Rytier mincí, Deviatka palíc
Láska: Tradície, ktoré uznávate a ktoré dodržiavate sú pre vašich blízkych skľučujúce. Skúste sa vžiť do ich kože. Najmladšia generácia nedokáže niektoré veci, ktoré pre vás znamenajú veľa, pochopiť. Načúvajte aj vy im a postupne nachádzajte aj vy cestu, ktorá vás spája.
Práca: O čo kto prosí, to bude mať. Vaša finančná situácia sa vyvíja podľa vašich predstáv. Pociťujete spokojnosť s investíciami, ktoré sa vydarili a momentálne sa nemusíte obávať žiadnych finančných strát. Užívate si plnými dúškami blahobyt, ktorý vám je dopriaty.
Zdravie: Pracovné problémy si kompenzujte činnosťami, ktoré vás tešia a uspokojujú. Ak máte radosť z nových vecí, niečo si kúpte a prípadnú väčšiu útratu nahraďte v iných dňoch šetrením. Buďte opatrní na cestách. Ak pôjdete vlastným autom, nenáhlite sa a predovšetkým si robte pravidelné prestávky.

Vodnár 21.1 – 19.2 – Sedmička palíc, Kráľ pohárov, I Mág
Láska: Dramatická situácia, ktorá sa možno stala vo vašej blízkosti, vás prinúti riešiť aj bezpečnosť vašej rodiny. Vybavte potrebné kroky na to, aby bola vaša rodina v bezpečí a kľude. Obavy a strach zažeňte. Dnešná doba ponúka veľa možností, z ktorých si nakoniec vyberiete.
Práca: Máte potrebu ukázať šéfovi svoje nové návrhy. Neunáhľujte sa. Mohol by ich využiť a získať výhody len vo svoj prospech. Naopak uvažujte, ako začať podnikať samostatne. Máte v sebe obrovský potenciál. Začínate ísť svojou vlastnou správnou cestou.
Zdravie: Uvedomenie si úžasnej sily v sebe, priťahuje priam zázraky. Ak na sebe dlhšie pracujete, zistíte, že ste v neuveriteľne dobrej kondícii. Naplánujte si podľa tohto stavu celý mesiac. Nenechajte sa nikým a ničím vyviesť z miery. Ak máte zdravotné problémy, určite ustúpia.

Ryby 20.2. – 20.3 – V Viera, Desiatka palíc, Dvojka mincí
Láska: Ujasňujete si vo svojom vnútri priority. Na prvom mieste je pre vás rodina. Robte pre ňu maximum. Prijímate každý deň ako dar. Každý úsmev blízkeho človeka vám dodá silu a energiu. To, čo vás napĺňa, už je vo vašom živote, preto máte dôvod na spokojnosť a radosť.
Práca: Ak neviete narábať so svojou energiu a robíte desať vecí naraz, uvedomte si, že takéto konanie prináša povrchné riešenie. Určite si prvenstvo a sústreďte svoj potenciál na riešenie dôležitých záležitostí. Koniec mesiaca prinesie viac spokojnosti ako si predstavujete.
Zdravie: Pasivita vám teraz neprospieva. Je vhodný čas na začatie nejakej športovej aktivity. Vďaka lepšej kondícii sa budete cítiť omnoho lepšie a vitálnejšie. Nič nepreženiete ani nezanedbáte. Pokiaľ budete sršať optimizmom a dobrou náladou, polovicu zdravia už máte v suchu.

Tarot-horoskop pre časopis Jasnovidka spracovala: Zlatica Mokráňová

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu
Tvorba horoskopov

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online

 

Zlatica
V preferovaných nástrojoch so spirituálnom podstatou sa opiera o čítanie symboliky čísel, tarotových obrázkov, o lunárnu astrológiu, arteterapiu, regresnú terapiu, energo-informačnú medicínu, parapsychológiu a rada sa s Vami podelí o svoje poznatky, zručnosti a skúsenosti.