univerzálny tarot
Univerzálny tarot

Tarothoroskop na február 2012

Február možno nazvať mesiacom zefektívňovania svojho pracovného života a tiež obdobím zameraným na uvedomovanie si lásky v sebe cez blízkosť životnej polovičky, rodiny a priateľov. V oblasti zdravia podporte stravou a vhodným pitným režimom funkciu obličiek. Pokiaľ ste v predchádzajúcom mesiaci vytriedili hmotné veci, ktoré do vášho života nepatria a blokujú tok energie, potom teraz môžete k sebe priťahovať nové a krásne veci. Možno aj na Valentína od milovanej bytosti. Pokiaľ nie, tak zmeňte predstavy, ktoré ste si vytvorili o sebe, o iných a o živote v minulosti. Premaľujte vizualizáciou obrazy vo svojej hlave žiarivými farbami a vykročte v ústrety svetlej budúcnosti. Nech vám pomáhajú anjeli, víly, škriatkovia a iné jemnohmotné bytosti.

Baran 21.3. – 20.4 – Cisár, Eso diskov, Princ palíc
Láska: Vzťahy dostávajú pevný rámec. Usilujete sa o bezpečné, spoľahlivé a pevné milostné vzťahy. V prípade muža – zaisťujte bezpečie a preberajte zodpovednosť za rodinu. V prípade ženy – môžete si vybudovať stabilný rámec, ale snažte sa vysporiadať si staré vzorce myslenia a správania.
Práca: Objavia sa dobré vyhliadky na uskutočnenie prianí v pracovnej oblastí. Možno istota predĺženia zmluvy, dobrý plat, osobné uznanie, významná úloha. V každom prípade ste akoby priťahovaní peniazmi. Realizujte to, čo cítite ako správne na všetkých úrovniach bytia.
Zdravie: Pri najmenších prekážkach strácate potrebnú energiu. Dôverujte si a vydržte do konca! Naučiť sa rozlíšiť zdravý stres od nezdravého zaťažovania sa problémami a starosťami iných je možné až po dôkladnom zvládnutí skúšok ohňom.

Býk 21.4. – 21.5 – Osmička palíc, Voz, Aeon (Súd)
Láska:
Zažať plamienok lásky je vašou úlohou. Nová láska je na obzore. Skoro začne doba vášne a náhly a vítaný vývoj pomôže prekonať navyknuté vzorce správania. Harmónia, ktorej vibrácie môžu pomáhať ostatným členom rodiny, vyžaruje priamo z vás.
Práca: Osobná skúsenosť má zvláštny význam. Oblasti, ktoré môžu priniesť úspech sú vedecká, výskumná práca, technika, cestovanie a ezoterické náuky. Mali by ste nastoliť zmenu vo svojej kariére. Zúčtujte so všetkým starým, vyrovnajte si dlžoby a upozornite dlžníkov.
Zdravie: Vo svojich úvahách by ste sa mali pozrieť na svoju minulosť a odpustiť v nej sebe a aj druhým za odsudzovanie, ktorého ste sa dopustili. Treba sa zbaviť svojho strachu a obáv a tým nájdete duševnú aj fyzickú pohodu.

Blíženci 22.5.- 21.6 – Koleso šťastia, Hviezda, Blázon
Láska:
V láske žnete len to, čo bolo skôr zasiate. To, čo bolo na priateľských, partnerských alebo pracovných vzťahoch dobré, sa môže obrátiť k horšiemu a naopak, čo sa zdalo byť stratené, obráti sa k lepšiemu. Vyjasnite si a uzavrite to, čo vás vnútorne rozdeľuje. Láska naberá nečakaný smer.
Práca: Ste na začiatku nejakej perspektívnej dráhy. Objavuje sa zmysel pre konkrétne uskutočňovanie a veľkú výkonnosť, no vždy sa musíte spoľahnúť v prvom rade na seba. Keby ste nevyužili šancu, ktorú vám vaša šťastná hviezda ponúka, oľutovali by ste.
Zdravie: Ste ako hravé deti. V zdraví si nepleťte nezodpovednosť so slobodou, ľahkomyseľnosť s dobrodružstvom, hlúposť s odvahou a individualitou, a neobviňujte iných za stav, v ktorom ste. Ideálny čas na otehotnenie, pôrod alebo starostlivosť o deti.

Rak 22.6 – 22.7 – Sedmička pohárov, Vyrovnanie, Smrť
Láska:
Chceli by ste sa držať doma, v blízkosti svojich blízkych a v známom prostredí. Viac ako inokedy pociťujete však nadbytok emócii a preto ich uvoľnite konštruktívne v práci, aby ste v intímnych vzťahoch nespôsobili zbytočné hádky.
Práca: Nastal čas, aby ste prevzali zodpovednosť za svoje vlastné činy, rovnako v dobrom ako v zlom. Dôležité je pre Vás pretrhnúť sieť ilúzií a sebaklamu. Treba aby ste si usporiadali svoj život a zbavili sa zbytočností, ak máte dojem, že v ňom vládne chaos. Je nevyhnutné vzdať sa starých predstáv.
Zdravie: Vašou najdôležitejšou úlohou je ponechať veci také aké sú, nepodľahnúť paralyzujúcemu strachu a pochybnostiam. Všetko je na najlepšej ceste k harmónii tela a duše. Odohráva sa obrovská premena. Vhodné obdobie na detoxikáciu organizmu s ubúdajúcou Lunou.

Lev 23.7 – 23.8 – Päťka palíc, Šestka palíc, Princezná pohárov
Láska:
Zamyslite sa či to, čo robíte, je v súlade s vašim srdcom. Prehodnoťte, či sa nesnažíte vynútiť si vo svojom živote niečo, čo nemá podstatný význam. V partnerskom vzťahu nájdite, čo máte ako dvojica spoločného a zamerajte sa na nové hodnoty.
Práca: Všade znie potlesk a aplauz a ľudia Vás oslavujú, či už preto, že ste zložili dôležité skúšky, získali zaujímavé miesto alebo verejne vystúpili. Máte možnosť nadviazať množstvo užitočných kontaktov. Črtá sa Vám nová príležitosť, ktorej by ste sa mali chopiť.
Zdravie: Bojujete o svoj duševný pokoj, duševnú rovnováhu. Nasnažte sa svoj zdravotný stav riešiť radikálne, ak to naozaj nie je nutné. Vhodnejšia je konzervatívna liečba a ešte účinnejšia prevencia v oblasti obličiek, močového mechúra a chrbtice.

Panna 24.8 – 23.9 – Rytier mečov, Veľkňaz, Trojka pohárov
Láska:
V nových vzťahoch nastávajú búrlivé prejavy sexuality a radosť z experimentov, možná i túžba po nich. V dlhodobých vzťahoch výmena názorov a spory s inými ľuďmi vás, pred cestou pochopenia samých seba, neušetria. Ich prostredníctvom sa celkom iste nevyhnete procesu, v ktorom sa stávate sami sebou. V priateľstvách pocítite láskyplnú podporu ostatných.
Práca: Na povrch sa derú vlastnosti potrebné pre váš úspech v úradoch, v práci a v podnikaní. Avšak peniaze nie sú všetko! Hľadajte to pravé povolanie a hlbší zmysel vlastnej činnosti. Venujte sa umeniu, hudbe alebo filozofii aspoň ako záľube. Svojej inšpirácii dávajte konkrétnu podobu.
Zdravie: Pocit, že v živote prichádzate z krátka sa môže odraziť v túžbe po meditácii. Spoločenské podujatia a verejné zhromaždenia vnesú viac zmätku ako pokoja. Neodmietate šťastie ani úspech, ale uspokojenie často nájdete v samote.

Váhy 24.9. – 23.10 – Päťka mečov, Princezná Palíc, Cisárovná
Láska:
Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že najväčšiu radosť vám urobí spoločnosť blízkych. Opak je však pravdou. Prevláda túžba prekonať strnulú štruktúru v rodine, v prípade nutnosti i za použitia veľkej sily. Úspech je v pripravenosti vnímať zmeny vo vzťahu všetkými zmyslami a reagovať.
Práca: Nastáva rušné obdobie. Očakávajte dobrú príležitosť, ktorá sa skoro naskytne. Preukážte svoju schopnosť riskovať a odvahu. Nepripustite si myšlienku, že na to nestačíte. Spoľahnite sa na šťastie okamihu a usmernite svoje oduševnenie na nový začiatok, ktorý vás privedie k opätovnému objaveniu svojho energetického potenciálu a radosti zo života.
Zdravie: Dávať a prijímať lásku, aby bola nastolená vnútorná a aj vonkajšia rovnováha je teraz prioritou. Fyzická nečinnosť dráždi mozog a potom rozmýšľate nad vecami, ktoré vám ubližujú. Začnite s kondičným tréningom. Položíte základ zdravia, vitality a sily.

Škorpión 24.10. – 22.11 – Princezná mečov, Princezná diskov, Sila
Láska:
V začínajúcich vzťahoch sa prejavuje túžba otvorene nasledovať svoje túžby a sexuálne predstavy. Vo vzťahu plnom lásky je vhodné formulovať, čo vás trápi a čo v skutočnosti chcete a uspokojuje vás. Úprimne dajte najavo, čo vás sužuje, nie je nemožné ďalej bez následkov predstierať.
Práca: Budete sa cítiť najistejšie, ak budete stáť nohami pevne na zemi. V zamestnaní vás očakávajú dni plné pohody a úspechov. Najvhodnejšie obdobie tiež na začiatok novej práce, nových kontraktov, investícií. Obzrite sa po novej práci. Pýtajte si svoje peniaze. Konajte, nerozprávajte!
Zdravie: Duša sa nenechá zavrieť do klietky. Zbytočne telo kŕmite nadmernou konzumáciou jedla, pohodlím na gauči a v aute. Ona sa ozve výkyvmi krvného tlaku. Slnečné teplo podporuje látkovú výmenu, zvyšuje imunitu a celkovo pôsobí povzbudivo. Trávte čas, čo najviac aktívne.

Strelec 23.11 – 21.12 – Dvojka diskov, Rytier palíc, Umenie
Láska:
Zmena alebo rôznorodosť, nové podnety, čerstvý závan alebo nezvyčajné zážitky prostredníctvom cestovania alebo spoločne zdieľaných projektov, znovu oživia všednosť ustálených vzťahov. V láske nastal čas pozornosť zamerať na fyzické potreby – sexuálnu stránku.
Práca: Vaša doterajšia trpezlivosť, tvorivosť, inteligencia, diplomatické jednanie a neochvejná istota, konečne prinesie vytúžený úspech. Svoje plány máte predpoklad uskutočniť na výbornú. Pozor však na unáhlenosť, aby ste netrpezlivosťou spojenej s impulzívnosťou všetko nepokazili. Pomaly ďalej zájdete.
Zdravie: Človek, ktorý sa snaží vnímať realitu v celku, vie že všetko súvisí so všetkým a najväčšie umenie je správne žiť. Využívajte potenciál svojej moci. Máte moc rozhodovať o svojom zdraví a váš život bude taký, ako ste si rozdelili pracovný deň a prežívanie voľného času.

Kozorožec 22.12. – 20.1 – Viselec, Princ mečov, Kráľovná pohárov
Láska:
Uviazli ste v rutine každodenného života. Ak chcete opäť nájsť lásku, tak musíte zaujať úplne odlišný životný postoj. Vzdajte sa ega. Nájdite si odstup, prijmite poučenie komunikáciou s druhými, neponáhľajte sa v riešení, všetko sa pozvoľna vysvetlí.
Práca: Začnite konať. Práca teda v tomto období bude silne podliehať ochladeniu v spolupráci. Ak svojim ostrým jazykom poviete niečo v rozčúlení. Jazvy, ktoré takýmto správaním spôsobíte, sa ťažko hoja a zabúdajú. Uplatnite svoju predvídavosť v stretnutí s človekom, ktorý je pre vás veľmi dôležitý.
Zdravie: Viete, aký je váš skutočný biologický vek? Je presnejší ako ten chronologický. Citovej poctivosti samých pred sebou by ste mali dať prednosť pred ilúziou a sebaklamom. Naplánujte si v tejto súvislosti pravidelné výlety do prírody. Pracujte, aj oddychujte.

Vodnár 21.1 – 19.2 – Deviatka diskov, Trojka mečov, Desiatka diskov
Láska:
Pociťujete vášeň, ktorú by ste mali alebo skrotiť alebo cielene využiť. Dosiahnutie spoločných pozemských cieľov v partnerských vzťahoch je na dosah. Zmyselnosť a zmyslovosť sú tvorivejšie vyjadrené vo forme výsledkov práce, v cieli. Získavate radosť zo zmyslu života.
Práca: Energie, ktoré na vás pôsobia vyvolajú rozpor medzi vlastnými nárokmi a požiadavkami okolia. Nevzdávajte sa plánu skôr ako prinesie plody. Spoliehajte sa na vnuknutia zdravého rozumu. Starajte sa o svoje zdravie a až potom sa ponorte do pracovných povinností.
Zdravie: Pozor na hazard. Civilizácia nás vybavila všetkými možnými vymoženosťami, ale nie všetko prospieva zdraviu. Pohodlie pred televíznou obrazovkou alebo monitorom počítača tlmí myslenie a oslabuje telo. Prospeje vám sauna, otužovanie a pohyb.

Ryby 20.2. – 20.3 – Mág, Päťka diskov, Princ diskov
Láska:
Cyklus každého vzťahu začína aktom výslovne slobodnej vôle. Magicky priťahujete ľudí a tým zvládate ťažkostí a problémy. Priťahujete nových ľudí do svojho života a teda je možný otvorený a úprimný vzťah. Prevláda hravá výmena a viera vo vlastnú silu.
Práca: Prekvapí vás tlak vonkajších udalostí. Upadanie do pasivity a vyhováranie sa na neexistujúce prekážky vás posunú o niekoľko krokov späť. Skúste prekonať svoju zbytočnú opatrnosť a pohnúť sa smerom, kde vás to láka. Jediným východiskom je vziať osud do vlastných rúk.
Zdravie: Bremeno povinností spôsobuje únavu a malátnosť. Skĺznutie iba do materializmu privodí strach a neschopnosť plnými dúškami užívať si život. Šťastie a zdravie vám materiálne záležitostí môžu priniesť až vtedy, ak život pretvoríte podľa vlastných potrieb a dáte im svoj vlastný význam.

Tarot-horoskop pre časopis Jasnovidka spracovala: Zlatica Mokráňová

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu
Tvorba horoskopov

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online

Zlatica
V preferovaných nástrojoch so spirituálnom podstatou sa opiera o čítanie symboliky čísel, tarotových obrázkov, o lunárnu astrológiu, arteterapiu, regresnú terapiu, energo-informačnú medicínu, parapsychológiu a rada sa s Vami podelí o svoje poznatky, zručnosti a skúsenosti.