rôzne čísla vo farebných štvorcoch

Šťastné čísla karmy v hazarde

Povery v hazarde majú už svoju dlhú históriu a sú tu s nami od pradávna. Množstvo ľudí a to nie len v hazarde sa riadi častokrát šťastnými číslami a vyhýba sa nešťastným číslam. Vo svete existuje množstvo ľudí, ktorí sú bohatí aj vďaka svojim poverám, teda aspoň oni si to myslia, no v gemblingu vždy uprednostnia šťastné čísla. Práve tieto šťastné čísla im aspoň zdanlivo pomáhajú byť úspešnými. Veľa ľudí vo svete verí na tieto povery, numerológiu. Mnoho ľudí aj v online casíno Slovensko staví radšej na číslo 7 ako na 13.
 

Povery a karma
U hráčov existuje akási motivácia zmeniť dojem a navodiť si dobrú atmosféru a potešenie práve so šťastnými číslami, aby im to prinieslo dobrú karmu. Ľudia často práve pri kartových hrách uznávajú v rôznych kultúrach niektoré zo starodávnych ceremónií, ktorými sa riadia práve pre to, aby si vylepšili svoju karmu. Tak ako majú ľudia zvyky napríklad obliecť si nejaké svoje obľúbené oblečenie, ktoré im prinesie šťastie, tak radi očakávajú šťastné čísla.

Jednotlivci hrajú lotériu vzhľadom na niektoré konkrétne čísla. Napríklad číslo sedem je číslo prijaté na držanie karmy. Najmä v Číne je číslo štyri číslo, ktoré prináša nešťastie. Čínski špekulanti očakávajú pri čísle štyri smrť alebo stratu. 
 

Šťastné číslo 7 a nešťastné číslo 13
Pravdou je, že na svete existuje veľa čísel, ktoré by sa dali považovať za „čísla povery“, alebo za čísla o šťastí a smole. Všetci však určite budeme súhlasiť, že ani jedno nie je taký slávny ako čísla 13 a 7. Akosi sa vždy považovalo číslo 13 za číslo, ktoré prináša smolu, najmä v západnej kultúre. Niektorí ľudia vám povedia, že táto viera siaha až do poslednej večere, keď za stolom sedelo trinásť ľudí. Alebo konkrétnejšie, pretože jedným z tých trinástich bol sám Judáš Iškariotský, muž, ktorý nezradil nikoho iného ako Ježiša Krista.

Či už je to pravý pôvod, alebo nie, 13 je bezpochyby jedno z najslávnejších čísel smoly. Väčšina ľudí sa práve tomuto číslu vyhýba. Z tohto dôvodu budú v niektorých hoteloch chýbať 13. poschodia alebo budú preskakovať z izby 12 priamo do izby 14. Prečo? Veľa zákazníkov by sa im zámerne vyhýbalo, tak prečo by mali vôbec existovať? Rovnako sa zdá, že vo svete on-line kasín sú ľudia obzvlášť opatrní pri čísle 13, najmä pri hraní rulety. Číslo 13 môže byť najznámejším číslom smoly, ale nemýlite sa: v niektorých častiach sveta sa skutočne považuje za šťastie. Ak by ste však išli proti prúdu a pýtali sa sami seba: „Počkajte, je číslo 13 možno šťastné číslo?“ V Ázii by ste mali pravdu, pretože číslo 13 je údajne jedným z mnohých symbolov šťastia. Takže ako vidíte šťastné a nešťastné čísla závisia od kultúry a kým v jednej kultúre môže konkrétne číslo prinášať smolu, v inej znamená to isté číslo pravý opak – šťastie. V bonusoch bez počiatočného vkladu ľudia tiež radi vidia šťastné čísla.

Naopak, číslo 7 symbolizuje predstavuje pôžitok a prosperitu na celom svete. Toto číslo navyše má veľmi zvláštny význam, pokiaľ ide o hazardné hry on-line, hlavne pri hraní on-line automatov a špeciálnych verzií blackjacku. Takže pokiaľ natrafíte na číslo 7 určite nielen z numerologického hľadiska vám prinesie dobrú karmu.
 

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“