Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 51. týždeň roku 2020

Preklenuli sme sa do posledného, možno náročného, týždňa pred tým vianočným. Začali sme plánovaním počas novolunia, metlami upratujeme vo vzťahoch, ale nezabúdajme užívať si aj sladkosť života. Sledujte náš výklad z Witch Tarotu na Instagrame a Facebooku.

14.12.2020 – XI. Sila
Kto koná spravodlivo, často býva vystavený útokom. Prastaré korene spoločnosti, kultúra a cnosť sú ale silné zbrane voči pudovým zvieracím afektom. Možno sme obklopení rôznymi náročnými situáciami. Keď sa však môžeme oprieť o tradičné hodnoty, získame dostatok sily a starosti sa zmenšia.

15.12.2020 – Desiatka Plameňov – Odmena
Obrázok evokuje atmosféru nadchádzajúcich Vianoc. Druhý deň po novoluní je potešujúce dopriať si odmenu za minulú námahu a zároveň stanoviť si dlhodobé ciele. Pre veľké túžby a opojné nadšenie však nezabudnime na malé všedné povinnosti a užívajme si aj drobné sladkosti života.

16.12.2020 – Sedmička Metiel – Čarodejnícke pletenie
Je umenie naviazať tie správne vzťahy a je veľké umenie rozviazať tie nesprávne. Dnes sa učíme vytvárať si vlastné názory a úsudok v komunikácii a vo vzájomnom zdieľaní s ostatnými. Získavame skúsenosti Alice v ríši zázrakov. Úloha je jednoduchá – s radosťou a flexibilitou reagovať na ‚divne“ požiadavky a udalosti.

17.12.2020 – Deviatka Metiel – Mať sa na pozore
Pred čím? Ako vnímate situáciu na obrázku? Aké úmysly má Rohatý? Možno čarodejnici doniesol metlu, možno sa hádajú, možno ju napáda a možno ho ona provokuje a zvádza. Každý výklad veľa vypovedá o naladení vykladajúcich. Dnes zachovajme duchaprítomnosť a nenechajme sa vyprovokovať k zrade, podrazu či agresii. Hľadajme zmysluplnosť v situáciách.

18.12.2020 – Desiatka Metiel – Nový obzor
Vták odnáša metlu do ďaleka, aby sa ona potom sama vrátila so správou. Múdra sova pripomína obozretnosť v množstve bohatých myšlienok a rozhodnutí. Niekedy je fajn nechať myšlienky odfúknuť ako vietor listy zo stromu na jeseň. A niekedy je ráno múdrejšie večera.

19.12.2020 – Dvojka kameňov
Hádka medzi čarodejnicami – O majetok. Obe vlastnia hodnoty vykúpené veľkým úsilím. Šperky sa týkajú pracovného postupu a spoločenskej prestíže. Zelenina je skôr vnútornými hodnotami ako láska a splnené sny. Obe sú v pevnom kruhu celistvosti a vyváženosti. Ak chceme nájsť mier v duši, tak je potrebná rovnováha bez vonkajšieho alebo vnútorného konfliktu. Každý z nás vie, čo je pre neho naozaj dôležité, aby zostal v kľude.

20.12.2020 – XV. Diabol
Dve čarodejnice diabol prikoval ku skale a oni si vôbec svoje zajatie neuvedomujú a ešte sa radujú. Nepostrehnutelné otrokárstvo môže byť veľmi diabolské. Často si človek nevedomky škodí a nevie, že je v zajatí „zla“. Byť otrokom vášni, túžob či veselosti z vecí privádzajú stále hlbšie a hlbšie do závislosti. Dnes, deň pred zimným slnovratom, prehodnoťme osvojené, nezmyselné predsudky a tabu a zamyslime sa nad zmysluplnými pravidlami v súlade s vlastnými pocitmi.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."