korálky achát strieborný Bellisamade.sk

Meno Zuzana

Každé meno je skratkou a šifrou k poznaniu osobnosti človeka. V každom písmene mena žije energia a ich súčet ju formuje v silu utvárajúcu postoje k životu a následne osud. V pravidelných intervaloch uverejňujeme rozbor krstných mien a pokračujeme menom Zuzana. Všetko najlepšie k meninám!
Meniny
11.08.
Význam mena
Lotos, vodná ľalia.
Meno Zuzana je hebrejského pôvodu odvodené od Šóšanná(h), nevinná a čistá.
Osobnosť
Tvoja úprimná, rýchlo reagujúca a spoločenská povaha Ťa posúva na výslnie života. Si kráľovnou krásy, nespútanosti a bystrého umu so zmyslom pre detail.
Ako premýšľa
Pod maskou rozhodnosti sa skrýva veľkodušná povaha, ktorá je otvorená zaujímavým podnetom. Priťahuje ťa prepych a materiálne bohatstvo, no oplývať aj bohatým duševným životom.
Ako cíti
Si múza nie iba pre básnikov. Vieš motivovať k hrdinským činom a inšpirovať k láske. Miluješ a chceš byť milovaná. Muž, pre ktorého sa rozhodneš, ti neunikne.
Spoločnosť
Nezameniteľným pôvabom si podmaňuješ okolie. Intuitívne ich odhadneš a plníš im želania. Vieš zaujať kohokoľvek a preto, keď sa objavíš na veľkej spoločenskej udalosti, každému zostaneš v pamäti.
Uplatnenie
Neúspech je pre teba výzvou dokázať viac ako očakáva zamestnávateľ. Vždy presadíš spravodlivosť. Uplatníš sa v ktorejkoľvek fyzickej alebo duševnej práci, kde vidíš zmysel a rozvinieš šiesty zmysel.
Spriaznené duše
Podobné povahové črty majú ľudia s menom Hermína, Hortenzia a Henrich, tiež narodení v znamení Panna, Strelec, Baran, Lev.
K menu patrí
Farba: Fialová
Vôňa: Zmyselná
Rastlina: Imelo
Kvet: Fialka
Strom: Topoľ
Zviera: Kohút
Kov: kobalt
Drahokam: achát
Numerológia
Kľúčová iniciála: 8
Duševné číslo: 5
Číslo mena: 8
Indická numerológia: 9
Deň mesiaca: 10
Číslo: 21

Zlatica Mokráňová
Vypracované pre: Svet podľa – krstného mena a jeho významy
Súvisiaci link: Profil mena a priezviska
Numero-program Meno

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“