Žena s otvorenými dlaňami čarujúca ružové a žlté motýle

Novinky, prednášky, vystúpenia

Za sebou máme prvý štvrťrok! To nie je prvý apríl, aj keď prvý apríl podľa kalendára je. Z hľadiska numerológie je tento deň vtáctva a kanadských žartíkov, dňom orientovaným na praktickú a realizačnú stránku života. Podľa lunárnych dní je ideálnym na počiatok stavby a poznania životného cieľa. Poďte sa k týmto činnostiam inšpirovať novinkami na portáli NUMEROLOGIA.SK.

V uverejnených článkoch ste sa mohli pozrieť, čo nás čaká v roku 2011 z pohľadu numerológie, a tiež čo nás čaká z pohľadu čínskeho lunárneho roku Zajaca. Samozrejme všeobecný horoskop nenahradí individuálna numerologická analýza šitá na mieru ako napríklad Numero-Piktogram na 1 rok, Numeroskop na 1 rok, prípadne Tarot-horoskop na 1 rok. Odštartovali sme tiež v článkoch cyklus Numerológia piatich mien pre dieťa každý mesiac a uverejnili zaujímavé recenzie. Na ďalšie sa môžete tešiť v najbližšom období.

O predpovede do budúcnosti prejavili vo zvýšenej miere aj televízne média. Numerologička Zlatica Mokráňová vám sprostredkovala informácie o tom, aký bude Rok podľa hviezd, kariet a čísel, či je 11.1.2011 Magický dátum, čo prináša Spln v Rakovi a ako súvisí dátum narodenia so zdravím v príspevku Numerológia a zdravie. A portfólio všetkých vystúpení alebo publikovaných článkov aj horoskopov priebežne nájdete tu.

Okrem numerológie, podrobne sledujeme aj astrologický vplyv Luny na náš organizmus. Lunárny cyklus je prirodzenejší a bližšie k prírodným zákonom ako gregoriánsky kalendár. Podľa lunárneho kalendára sú v každom lunárnom mesiaci štyri satanské dni a jeden deň čiernomagických vplyvov. Ak Vás zaujímajú iba „lunárne dni pokušení“ dnes v piatok 1.apríla o 17.25 hod. odznelo v relácii Reflex na Markíze viac informácií. Ešte viac sa však dozviete po knižnom a kalendárnom vydaní Lunárnych dní, ktoré nesúvisia iba s postavením Mesiaca v konkrétnom znamení zverokruhu. Veríme, že už čoskoro!

Pridali sme novú anketnú otázku: „Ako najčastejšie preventívne udržiavate svoje zdravie?“ – a to nie náhodou. Téma syndrómu vyhorenia sa na našom portáli objavila raz v podobe popisu vlastnej skúsenosti a raz v podobe bakalárskej práce. Čo je a nie je syndróm vyhorenia, ako sa prejavuje, ako mu predchádzať a či je vôbec možné „vstať z popola“ ako bájny vták Fénix, tak to sa dozviete na prednáške v rámci podujatia Dni zdravia v DK – Ružinov Bratislava, dňa 10.4.2011.

Pozývame vás aj na cyklus prednášok s názvom „Ezoterika pri čaji“, ktoré sa konajú každú stredu o 16,00 hod. v čajovni Tri ruže v Bánovciach nad Bebravou zastrešené chránenou dielňou Harmoni n.o. Dotkneme sa v prednáškach rôznych mystických oblastí neznáma a poodkryjeme rúško tajomstva. Pravidelne prednáša Zlatica Mokráňová. Prizvaní hostia sú Miroslav Šido, Eva Grófová, Irina Cagáňová, Mária Porubčanová a mnoho ďalších. Odznelo už päť prednášok, ktoré budeme postupne prepísané a upravené pridávať na portál NUMEROLOGIA.SK.

Srdečne sa tešíme na vás!

Všetky novinky pravidelne uverejňujeme aj na facebooku.

NUMEROLOGIA.sk
Všetko, čo ste chceli vedieť o numerológii a tarote a nemali ste sa, kde dozvedieť, sa dozviete od nás. "Tomu, kto skutočne počúva, poskytneme RADU, ostatným ILÚZIU..."