otvorená kniha s perom a astrologický rádix na papieri

Numerologicko-Tarotová Poradňa 200103

ODPOVEDE PORADNE (spracováva Petronela)

Od 9. marca 2001 do 31. marca 2001

znacka = Zuzka
dotaz = Pred rokom som (Rasto 7.12.1980) stretol Zuzku 6.3.1984, prvykrat som pocitil lasku, viem ze som jej nebol ukradnuty no mala druheho, vzhladom na jej intuiciu jej bolo jasne na com som a dala mi posledne ahoj, neskor v lete som si dal urobit u vas vypocet vhodnosti partnera kde podla vas najvhodnejsi partner pre mna je 6.4.1983 jednoducho dost velka „zhoda“, stale ju milujem a nemozem zabudnut asi ani nechcem, chcem sa opytat ci tu bude moznost aby som jej dal svoju lasku alebo mam zabudnut, nikto nezpochybni to co som citil ale kedze mi to uz asi ona nepovie?co citila ona ku mne??viete milovat a byt milovany to je to po com strasne tuzim len mi je to stale odopierane
Milý Rasťo, za rozhodnutie a konanie Zuzky by ste si ju mali vážiť a neutápať sa v nereálnych fantáziách, ktoré neprospievajú nikomu a najmenej Vám. Z hľadiska výpočtu vhodnosti partnera je obrovsky rozdiel medzi dátumom 6.3.1984 a 6.4.1983 aj keď zo zbežného pohľadu je tam len zámena dvoch čísel. Podľa kondiciogramu je medzi Vami zhoda len v intelektuálnej sfére, v emocionálnej aj fyzickej sfére mate od partnera rozdielne očakávania, čo je výborné na priateľstvo, spoluprácu, ale malo na dlhodobý partnersky zväzok.

znacka = JB1402
dotaz = Se svym partnerem ziji uz skoro deset let. V roce 97 navazal vztah s jinou zenou za kterou casem odesel. Pozdeji se vratil zpet ke mne a nyni spolu opet spokojene zijeme. Mam vsak pochybnosti zda jsem udelela dobre kdyz jsem ho vzala zpet. Jsem narozena ve Svitavach 14.2.1960 on v Rokycanech 12.3.1967. Ma tento vztah budoucnost?
Váš partner v tomto roku prežíva Rok vnútornej dospelosti, ktorá je spojená s prehodnocovaním svojho života, vracia sa vo svojich myšlienkach do minulosti, stáva sa zodpovednejším a mení sa, čo vo Vás vyvoláva pochybnosti a zmätok. V roku 1997 prežíval Vás partner rok, v ktorom mu bolo umožnené pocítiť prostredníctvom okolnosti obrovsky pocit slobody, ale nakoľko ma sklon si ľudí vo svojom okolí idealizovať a nebol na udalosti pripravený, daná vibrácia roka ho zmiatla. Nemusíte mat obavy zo svojho rozhodnutia v minulosti. Orientujte sa na budúcnosť, začínate totiž obdobie spojene s novými začiatkami.

znacka = rotor
dotaz = Narodil som sa 11.03.1982 a nie som si isty , ci sa uberam spravnym smerom , co sa napr. mojho povolania tyka . Viem co chcem , len neviem , preco to nerobim…Poradte mi prosim
Váš problém je veľké množstvo mentálnej energie, ktorú využívate nesprávnym smerom. Veľa premýšľate a prostredníctvom tvorivej myšlienkovej činnosti môžete toho mnoho v živote dosiahnuť. Znamenie Rýb je však väčšinou zasnívané viac ako je pre aktívny prístup k životu potrebné 🙂 Pestujte si pevnú vôľu , stačí začať každodennými maličkosťami a pravidelne kompenzujte premýšľanie športom. Uvidíte, že postupne sám a ľahšie prídete na to, čo musíte, čo smiete, čo chcete, čo nechcete …

znacka = priatelka
dotaz = mam kamarata s datumom narodenia 04.07.1970. Je pravda, ze podla numerologickeho vypoctu je to osoba, ktora pre svoj zivot potrebuje neustale striedanie sexualnych priateliek a nedokaze byt verny jednej osobe?
Svojho kamaráta posudzujete príliš „jednostranne“ … Podľa numerologie je nezávislý a k svojmu životu potrebuje pravidelný sexuálny život, ale to neznamená, že musí striedať sexuálne partnerky. Ak človek strieda sexuálne partnerky a má pritom stály vzťah, je to zvyčajne záležitosťou oboch zúčastnených … Neviem kde ste sa k tejto informácii dopracovala, ale pokojne Vám môžeme povedať, že to nie je pravda. Ak by takéto pravidlo platilo, potom by všetci ľudia narodení 4.7.1970 boli nenapraviteľne promiskuitní …:-))

znacka = sera-dapung
dotaz = Mam jeden skôr technicky dotaz, aké presne údaje potrebujete k výpočtu partnerského profilu. Teda, či aj presnú hodinu narodenia oboch partnerov?
K výpočtu partnerského profilu potrebujeme Meno a priezvisko zúčastnených, dátumy narodenia, hodinu narodenia – ak viete / výpočet je potom presnejší / miesto narodenia a dátum, alebo obdobie začiatku vzťahu. Komplexnú informáciu o partnerskom profile vrátane potrebných údajov nájdete na linke Partnerský profil

znacka = Zamestnavatelka
dotaz = Ide o dvoch ludi, o ktorych by som troska nadnesene povedala, ze by som za nich dala ruku do ohna. Avsak situacia sa zvrtla a zachovali sa velmi necestne. Ide o dvoch byvalych zamestnancov, ktori ked na seba vzajomnym vztahom nevplyvali, patrili medzi ludi, na ktorych sa dalo spolahnut. Alebo som len bola slepa? Pustili sa velmi necestnou cestou, pracovny pomer som s nimi musela okamzite a nahle ukoncit. Mam pocit, ze ma to stalo vela vnutornej energie a hoci ostatna cast kolektivu bola vnutorne na mojej strane, bojujem tento boj /hlavne vnutorne/ sama. Asi som spravila chybu, ked som si kategoriu „moj zamestnanec“ postavila na uroven „moja rodina“. Manzel, ktory je zaroven mojim kolegom, mi to vzdy vycital a jeho vztah bol a je ovela „studensi“, ba priam chladny. Stoji ma to vsetko vela enedgie. Mohli spomenuti dvaja interagovat medzi sebou tak, ze doslo k paralyze ich pomerne serioznych charakterov? On 16.06.1970, ona 09.05.1978. Manzel 15. 04. 1967 a ja, ako zamestnavatelka 14.11.1966.
Dakujem za rozuzlenie..
Milá zamestnávateľka, zmýlila ste sa v daných ľuďoch, lebo ste si subjektívne pocity zamenila s intuíciou. Vyberala ste si ich pre podobnosť s určitými Vašimi povahovými črtami /u každého z nich v inom zmysle/, ktoré sa prejavili proti Vám. Príliš ste si ich pustila „k telu“, ale keďže si na rozdiel od Vás uvedomili, že sú len zamestnanci /nežili súčasne s firmou ako Vy, pre nich to bolo len zamestnanie/, spojili svoje sily /na jej nepriamy podnet/, lebo Vašu dobrotu pochopili ako slabosť, ktorú treba využiť a nie ako prejav dobrej vôle. Váš manžel má pravdu v tom, že city treba prejavovať rodine nie „cudzím“ ľuďom, pre ktorých firma neznamená to, čo pre Vás. Venovala ste im kus svojho vnútra, preto Vás to sklamanie sa v nich tak zasiahlo. Ochudobnila ste zároveň o city najbližších a preto je pre nich táto skúsenosť tiež bolestivá. Skúste začať naozaj žiť. Pokúste sa oddeliť prácu a rodinu. Uvedomte si, že úprimné priateľské vzťahy možno budovať s rovnocennými partnermi, veľmi zriedka z podriadenými.

znacka = Silvulienka
dotaz = Lubim dvoch muzov, s ktorym ma caka stastie? datum narodenia 7.2.1973 a 13.2.1970. Prosím o odpoved.Moj datum narodenia 4.11.1973
Pre zodpovedanie Vašej otázky je potrebné urobiť Partnerský numerologický profil s jedným aj druhým mužom. Otázka sa nedá posúdiť a zodpovedať pár vetami, nakoľko pri každom vzťahu sú rôzne aspekty a vzájomné pôsobenie ľudí navzájom na seba. Jeden muž ale určite vo Vašom prípade je len príjemný ošiaľ …

znacka = zili
dotaz = Snivalo sa mi s krasne rozkvitnutymi stromami, ma to nejaky skryty zmysel? V snary som to nenasla.
Dakujem
Sny majú vždy určité posolstvo pre človeka. Vaše podvedomie uvoľnilo určité formy predstáv, ktoré možno analyzovať Výkladom sna z ponuky našich služieb.

znacka = 18
dotaz = Narodila som sa 1.8. 1976 o 22.00 hod. Chcela by som sa spytat ake by bolo najvhodnejsie povolanie pre mna a tiez, ci stretnem niekedy praveho muza. Dakujem za odpoved.
Na vašu otázku podrobne zodpovie Osobný numerologický profil z ponuky platených služieb.

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.