Karta Osho Zen Tarot 7 dúhy s názvom Trpezlivosť

Tarot dňa s Osho Zen v 32. týždeň roku 2020

Všetko chceme hneď. Uvoľnime sa od predsudkov. Stretnime sa s ostatnými na úrovní duší a bez očakávaní. Buďme TU a TERAZ a staňme sa tvorcami. Obohacujúci týždeň plný splnených želaní, priatelia. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku.

3.8.2020 – 7 dúhy – Hmota – telo – Trpezlivosť
Všetko chceme hneď. Niekedy však nezostáva nič iné, iba čakať. Čakať na správny okamih. Obrazne na okamih, kedy dieťa dozreje, aby sa mohlo narodiť. Vychutnajme si v lunárny deň nových začiatkov tajomnú noc splnu Luny, noc pred úsvitom. Obohacujúci týždeň plný splnených želaní, priatelia.

4.8.2020 – Kráľ mrakov – Ovládnutie mysle – Sebaovládanie
Kontrola a sebaovládanie majú určite svoje miesto v živote, ale keď nimi nechávame riadiť svoj život, skončíme stuhnutí ako postava na obrázku. V dnešný lunárny deň slobody sa veci dejú ako majú. Život je viac ako mať všetko pod kontrolou. Pozrime sa ľuďom do očí, chyťme ich za ruku a dovoľme si naozajstné stretnutia – stretnutia duší.

5.8.2020 – 7 voda – Emócie – Projekcia
Často pozeráme na druhého človeka a nevidíme ho jasne. Vidíme ho cez hmlu očakávaní, túžob a úsudkov. Zamyslime sa spoločne v lunárny deň harmónie nad tým, či sú naše vízie jasné, alebo vidíme iba to, čo chceme vidieť priatelia, pretože vidieť skutočne jasne chce veľa odvahy, dávku trpezlivosti a štipku šťastia, aj keď v upršaný, tak opäť nádherný deň plný výziev priatelia

6.8.2020 – 2 dúhy – Hmota – telo – TU A TERAZ
Ideálne posolstvo karty dňa v súlade s prebiehajúcim 17. lunárnym dňom radosti. Minulosť už nie je a budúcnosť ešte nenastala. Uvoľnime sa od predsudkov, ktoré sme získali inokedy a inde. Buďme prístupní prítomnému okamihu. A keď spadneme, tak vstaňme, oprášme si kolená a poďme ďalej za iným skvelým zážitkom bez plánovania. Nech nám svieti na cestu slnko v duši.

7.8.2020 – 8 dúhy – Hmota – telo – Každodennosť
Dnešný lunárny deň Zrkadla nám ukazuje, že aj tie najpozemskejšie záležitosti môžu byť posvätné. Pokiaľ varíme jedlo, upratujeme bývanie, pracujeme v záhrade s láskou, tak tento jednoduchý život prinesie väčší úžitok a zmysel ako snaha o úspech a individualitu. Zvláštny dar je v obyčajnosti bez hviezdnych vlastností. Uvoľnime sa v prirodzenom spôsobe života, priatelia.

8.8 2020 – Kráľ ohňa – Ovládnutie činov – Tvoriteľ
Sú dva druhy tvorcov. Tí, čo pracujú s predmetmi a tvoria krásne veci. Potom sú tu tí, ktorí pracujú sami na sebe. Nesnažia sa na povrchu niekým stať, ale ovládnutím ohňa vášní tvoria svoju nádhernú realitu obohacujúcu mnohých. Budeme radi, keď sa podelíte o to, čo ste dnes vytvorili, na čom ste pracovali, akú radosť a komu vaša tvorivosť priniesla.

9.8 2020 – 2 ohňa – činy – Možnosti
Sme uvoľnení, nenútení, samostatnejší, máme sa viac radi a sme v súlade so svojou podstatou, preto sa nám dnes v 20.lunárny deň otvárajú viaceré možnosti ako letiacemu orlovi nad krajinou. Prejavme neobmedzený potenciál v dnešnú nedeľu.

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.