Karta Osho Zen Tarot 9 vody s názvom Lenivosť

Tarot dňa s Osho Zen v 31. týždeň roku 2020

Prajem Vám úspešný začiatok týždňa s tarotom, veľa odvahy, vnútorného rastu a duchovných zážitkov ♥️ pretože to najpodstatnejšie v našom živote nie je hmatateľné ani pozorovateľné, to dokážeme iba cítiť. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku.

27.7.2020 – Rytier mrakov – Bojovanie
Je pondelok a v hlave prebieha možno zúrivý boj o to, čo treba počas týždňa stihnúť ⏰ Popoludní však začína lunárny deň očisty tela. Pomôžme mu tým, že zložíme zbrane a dovolíme zraneniam pod brnením hnevu zahojiť sa výživou lásky a odpustenia ♥️ Úspešný týždeň priatelia.

28.7.2020 – 9 vody – Lenivosť
Bazénová idyla s drinkom v ruke a pocitom zenového majstra zďaleka nie je naším konečným životným cieľom. Dosiahli sme ho a je možno jeden z mnohých úspechov, no je čas ísť s bdelosťou ďalej. Príležitosť totiž nikdy nespí a ani pokušenie v deviaty lunárny deň Provokácií od 14:40 LSEČ. Pekný letný deň. ☀️

29.7.2020 – Kráľ vody – Uzdravovanie
Každý z nás si nosí svoje zranenia a z titulu ega je v napätí z očakávaného útoku. Skúsme vypnúť hlavu a s láskou v srdci prijať čokoľvek sa stane ♥️ S odhalenou zraniteľnosťou láskyplným dotykom existencie v sebe ucítime prúd liečivej energie, v ktorej nám dopomôže kameň JASPIS na pohltenie temnoty, urieknutia a negatívnej energie. Jaspisový náramok nájdete na www.bellisamade.sk

30.7.2020 – Rytier vody – Ovládnutie emócií – Dôvera
V lunárny deň udržiavania tradícií urobme kvantový skok. Oprime sa o silu a schopnosti našich predkov a s dôverou bez premýšľania skočme. Čo skúsime a zažijeme nám v podobe skúsenosti zostáva. Príjemný let k osobnému šťastiu prajem.

31.7.2020 – 10 mrakov – Myseľ – Znovuzrodenie
V súlade s 11. lunárnym dňom nastal čas pre zmenu a rast. Nech už sme v akejkoľvek fáze vývoja – ospalosti sebaklamu, vzbure vykrikujúceho pravdu alebo v nevinnosti a vernosti svojmu bytiu – keď dovolíme, uzavrie sa kruh a vyvinie sa niečo nové.

1.8.2020 – 10 dúhy – Hmota – telo – My sme svet
Dostali sme život k tomu, aby sme sa radovali, oslavovali a tvorili. Keď zúfalo plačeme, sme sami. Keď sa tešíme, podieľajú sa na zdieľaní veselého a šťastného všetci. V dnešnú sobotu, lunárny deň lásky je ideálny čas na svadbu, na stretávanie sa s rodinou, na obnovovanie vzťahov s blízkymi, aj na rozhovor s úplne neznámymi ľuďmi. Pretože – My sme svet.

2.8.2020 – XIV. Integrácia
V lunárny deň spriadania nitiek osudu je naozaj dôležité integrovať protiklady vo vnútri seba. Nemusíme byť ráno niekým iným ako večer, nemusíme sa na nikoho hrať, môžeme spojiť dve rozdielne osobnosti, myšlienky, emócie, skúsenosti v čase bijúce sa v sebe a vytvoriť svoj nový život v alchymistickom procese dosahovania mystickej jednoty. Harmonickú nedeľu prajem. ☯️

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.