Karta Osho Zen Tarot Eso dúhy s názvom Dospelosť

Tarot dňa s Osho Zen v 33. týždeň roku 2020

V tomto týždni sa oslobodzujeme od reťazí útlaku názorov, lebo ísť cestou kompromisu vnáša do duše zmätok. Zdieľajme, splyňme s prúdom, zatancujme si a oslavujme. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku. 

 

10.8.2020 – Kráľovná Ovládnutia činov – Zdieľanie
Kráľovná ohňa je tak bohatá, že môže rozdávať. Môže si dovoliť dávať poklady. Zdieľať svoju lásku, radosť, smiech a cíti sa ešte viac plná. Všetko okolo nás sa spája dohromady. Zapustime v tom životodarnom ohni korene, aby sme mohli rozkvitnúť láskou, radosťou a spokojnosťou. Pekný začiatok týždňa.

 

11.8 2020 ? IV. Rebel
V lunárny deň múdrosti nám Rebel ukazuje ako sa oslobodiť od reťazí spoločenského útlaku a názorových presvedčení. Sme pripravení a odhodlaní žiť v súlade a vlastnou prirodzenou podstatou. S odvahou vezmime zodpovednosť za seba, ukážme auru sily a charizmy. Osvietenie je v každom z nás treba ho len objaviť ?

 

12.8 2020 – V. Nič
Nič nie je nič. Nič je všetko. Nič je prázdnota medzi nádychom a výdychom. Nič je ticho medzi dvoma slovami. Nič je ako príroda na začiatku aj na konci. Načo toľko starostí uprostred ničoho? Nič je predsa cieľom meditácie. Z ničoho sa tvorí čokoľvek. Vychutnajte si dnes nekonečnosť „ničoho“. V tom nájdete odpoveď na všetko.

 

13.8 2020 – 6 dúhy – Hmota – Kompromis
Ísť cestou kompromisu vnáša do duše zmätok. Zvlášť v lunárny deň najsilnejších mužských energií, v deň Medveďa. Je rozdiel vyjsť v ústrety, pochopiť a zharmonizovať protichodné sily a je rozdiel vzdať sa vlastnej pravdy na úkor záujmov iného. Majte dnes vo veciach jasno bez pokrytectva a vykročte na svoju vlastnú cestu za šťastím.

 

14.8.2020 – Eso vody – Emócie – Plynutie s prúdom
V lunárny deň korytnačky splyňme s prúdom života. Odovzdajme sa hĺbke bez ctižiadostivosti, bez súťaženia, bez požiadaviek ega. Plynúť s vodným prúdom pasívne, ale bez ospalosti je vlastne aj nový začiatok v pocite uvoľnenia a dôvery. Všetko sa deje ako má ?

 

15.8.2020 – 3 vody – Emócie – Oslava
Život je chvíľa k oslave. Bez plánovania v kalendári. Len tak pre radosť z hĺbky duše si zatancujme a smejme sa. Oslava je modlitba z vďačnosti za dar života. Tak načo čakať?

 

16.8.2020 – Eso Dúhy – Hmota – Dospelosť 
Získali sme potrebné životné skúsenosti. Stratil sa rozdiel medzi vonkajším a vnútorným svetom. V dnešný lunárny deň liečenia dostávame dar za dobré vykonanú, tvrdú prácu. Vnútorná celistvosť umožňuje pohyb kamkoľvek. Prevoňajme svet kvetom, ktorý nám rozkvitli v duši ?

 

Vaša numerologička

Literatúra

Všetko, čo ste chceli vedieť o numerológii a tarote a nemali ste sa, kde dozvedieť, sa dozviete od nás. "Tomu, kto skutočne počúva, poskytneme RADU, ostatným ILÚZIU..."