Karta Osho Zen Tarot 8 vody s názvom Odpútanie

Tarot dňa s Osho Zen v 36. týždeň roku 2020

Prelom augusta a septembra lemovala karta dňa Samota, Lipnutie na minulosti, Ticho, Odpútanie a Pochopenie. Receptom na zvládnutie procesu je bláznivo skočiť za hlasom svojho srdca. Sledujte nás denne na Instagrame a Facebooku.

31.8.2020 – IX Samota 
Keď u druhých nenachádzame podporu pre naše hlboko cítené pravdy, môžeme sa cítiť osamelo, alebo sa môžeme radovať z toho, že je naša vízia tak silná, že prežije aj potrebu súhlasu, rodiny, priateľov či kolegov. Uvedomme si, ako sme sa rozhodli pozerať na svoju samotu. Či ako na osamelosť, v ktorej nám chýba prítomnosť druhého alebo ako na prítomnosť, v ktorej sme svetlom sami sebe. V 13. lunárny deň spriadania karmy prijmime za stav zodpovednosť a užime si posledný augustový deň.

1.9.2020 – 5 vody – Emócie – Lipnutie na minulosti
Človek žijúci v prítomnosti, nezaťažený minulosťou a nestarajúci sa o budúcnosť nie je dieťaťom ani starcom. Je mladý. Minulosť už nikto nevráti. Čo bolo, bolo. Aj budúce plány raz budú včerajškom. Čas je len pomôcka pre myseľ. Nelipnime. Pozorujme a nastane jasno v duši. Poľahky v stave ticha, v lunárny deň začiatku, rozpoznáme dôležité v pláne života. Krásny prvý septembrový deň priatelia.

2.9.2020 – XVII. Ticho
Ticho v deň splnu Luny. Nám, ktorí sme si zvykli na hluk a dianie vonkajšieho sveta, môže byť ponorenie do hĺbky ticha meditáciou, nepohodlné. Lenže nastal čas ísť domov k sebe počas dnešnej noci. Svet sa mení, ale radosť z ticha zostáva rovnaká. Stále je s nami. Stačí sa naladiť.

3.9.2020 – 8 vody – Emócie – Odpútanie
V lunárny deň Harmónie je niečo na konci – práca, vzťah, domov, čo nás definoval. Nastal čas odpútať sa ako kvapka na obrázku pod tiahou príťažlivosti. Prekročili sme bod, z ktorého niet návratu. Tak sa pusťme. S oslobodením objavíme nové dimenzie.

4.9.2020 – Páža vody – Ovládnutie emócií – Pochopenie 
Dnes, v 17. lunárny deň radosti si uvedomíme, že klietka bola vždy otvorená a nebo pre nás. Poznanie, že sme kedykoľvek mohli roztiahnuť krídla a odletieť, s nami môže zamávať. Vzlietnime k slnku i ku hviezdam. Vo vnútornom svete má sloboda tú najvyššiu cenu. Pekný víkend, priatelia.

5.9.2020 – 0 Blázon
Karta Blázna v lunárny deň Zrkadla poskytuje zaujímavý odraz života. Minulosť sa pomaly vzďaľuje a čo si so sebou nesieme je nevinnosť a čistota duše. Dôverujme intuitívnemu pocitu, že skok do neznáma, napriek skúsenostiam, je tá najlepšia voľba. Dať voľný priebeh udalostiam môže byť fajn.

6.9.2020 – 2 mrakov – Myseľ – Schizofrénia
V lunárny deň Pavúka zvažujeme všetky pre a proti? Či sa pustiť nohami a padať hlavou dolu, alebo sa pustiť rukami a padať nohami dole? Jediným východiskom dilemy je pustiť sa naraz. Skočiť za hlasom svojho srdca. Keď sa rozbúcha, aspoň vieme, že ho máme. Rozpoltenosť získaná výchovou môže totiž narušiť iba okraj duše. Jej stred zostava čistý a neporušený. Pokojnú nedeľu, priatelia.

Vaša numerologička

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.