Udalosť cez čiaru ľudskosti

– Vyzdravie. – odpísala som na otázku do messengeru v ten osudný deň. Či spolu s ním vyzdravie aj polarizovaná spoločnosť, alebo sa ešte viac rozpoltí, je otázne. Touto udalosťou „cez čiaru ľudskosti“ v záchvate hereckých rolí agendy politického a spoločenského života, sa veľa nenávratne mení. Pomyselne pre Slovensko, a ľudí žijúcich v ňom, skončilo jedno a začína iné obdobie. Cesta preč od nenávisti vedie cez oľutovanie, odpustenie a bezprostredné podanie ruky.

Posledný dátum v kreovaní aktivít na portáli numerologia.sk znel 24.2.2022. Nechvalne známy začiatok šírenia vzájomnej nenávisti medzi ľuďmi. Rozpísané články, rozpracované produkty zostali ležať ľadom. Do záberu pozornosti sa dostala len operatívna denná podpora priaznivcov numerologia.sk cez tarot dňa na FB a IG a hasenie požiarov v dušiach prostredníctvom rôzneho typu konzultácie. Opora všetkým citlivým dušiam s jemnohmotnými energiami, aby tento čas ustáli a nespadli do rolí obetí vzájomne štvavých kampaní zrkadľujúcich sa často doma v partnerstve a v rodinách.

No a odrazu sa stala udalosť, ako toho 15.5.2024, aby pripomenula, že prekliatie (alebo skôr, v psychotronike terminologicky správne kliatba) Svätoplukových prútov v tejto Zemi je stále aktívne, a aby „guľka obletela svet“ a došlo k sebauvedomeniu. Pretože, ak nie je v bezpečí líder akéhokoľvek spoločenstva, alebo inak povedané – vodca svorky (a je úplne jedno, aký má kto na neho názor a ku ktorej – a či vôbec – skupine sa radí) – nie je totiž v bezpečí nikto.

Numerologický rozbor dátumu atentátu na Fica je skrytý článok. V prípade vášho záujmu o tento numerologický výklad tu môžete získať predplatné na články. Dátum 15.5.2004 je analyzovaný samostatne cez Numero-program Dátum, dátum narodenia Róberta Fica získaný z virtuálnej encyklopédie Wikipédia cez Numero-program Osobný lite, Numero-program Numeroskop a jeho Osobný kondiciogram. Tu si môžete objednať svoj Osobný profil, Analýzu vhodného dátumu, Numeroskop na 1 rok a Osobný kondiciogram.

Karma sa v roku 2024 zrýchľuje. Aj v dobrom, aj v zlom, a často prebiehajú obe „akcie a reakcie“ súbežne. Život v tomto roku však končí iba tomu, komu končí aj poslanie, ktoré si vytýčila jeho duša pred inkarnáciou. V opačnom prípade zasahuje duchovný ochranca. A celkovo po tejto nezanedbateľnej udalosti, ako je v prediktívnom článku Karma je zdarma napísané – držme si palce, aby viac neprehovorili päste!

Článok publikovaný v čase oranžového splnu v Strelcovi, v 16. lunárny deň.

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“