zodiac - znaky znamení zverokruhu

Vážno-veselé horoskopy podľa znamení

V tomto okamihu, ak ste si prečítali všeobecné tendencie, celkové vplyvy môžem rozdeliť na špecifickejšie. Ste zvedaví , čo čaká jednotlivé dvanástiny ľudstva podľa znamení? Nie? Potom nečítajte ďalej, ale velebte sa vo svojej jedinečnosti.

Čínsky lunárny kalendár pre budúci rok radí brať všetko s humorom. Vraj ono sa to nejako utrasie. Pre tú správnu šťavu vážno-veselých horoskopov, okrem všeobecných tendencií, som si teda vizualizovala vždy konkrétneho a typického predstaviteľa znamenia. Možno sa v ňom nájdete práve vy.

Barani, vy máte vitality síce dosť, ale spotrebujte ju radšej v posteľnej akrobatike ako v hazardných hrách za účelom výhry. Je vhodné stihnúť čo najviac v prvej polovici roka. No a v čase, keď sa obloha od strachu pociká, venujte sa častejšie domácej meditácii. Takže celkovo je pre vás vhodné odhodlať sa k odvážnym činom, spojiť sa s inými a ku koncu roka len mierne kontrolovať situáciu.

Býci, nemusíte zbytočne niesť dôsledky krízy na svojom chrbte. Už dávno ste vyrástli z plienok a viete, že – „Pravda víťazí iba tam, kde je veľa peňazí.“ Zamerajte sa na riešenie vzťahov a poistite si nehnuteľnosti. Zdravie je lepšie udržiavať si preventívne ako plakať na rozliatym mliekom a našim zdravotníctvom. Takže, ak sa budete venovať dostatočne prevencii v oblasti zdravia, ostatné zvládnete poľahky.

Blížencov skôr poteší rodinná pohoda ako pokuta za rýchlu jazdu na cestách. Poctivosť sa vám vyplatí, lebo prehrešky budú fakt prísne potrestané. Vidíte aj tak svoju najbližšiu budúcnosť pozitívne? To ste potom boháči. A kde vlastne beriete peniaze na drogy? V tomto roku pamätajte hlavne na to, že risk nie je vždy zisk a venujte sa nenáhlivo bežným každodenným starostiam a radostiam.

Raci by mali žiť v prítomnosti, kráčať vo dvojici a brať udalosti s nadhľadom. Nechajte sa infikovať vírusom s názvom úsmev. Lásku si povinne dajte predpísať od lekára na recept. Pomôže vám prekonať pochybnosti. Lepšia polovica roka je tá druhá. Pre vaše znamenie je typické brať si všetko príliš k srdcu. To samozrejme môžete, len sa netrápte nad tým, že minulosť v tomto roku už nie je aj budúcnosťou.

Levy nech si poplačú, keď treba a nie vďaka chrípke. S novoročnými očakávaniami ešte počkajte, na predsavzatia v oblasti zdravia nezabudnite a daňovým priznaním sa nenechajte položiť na lopatky. Pamätajte, že vo vzťahoch nie vždy je žiarlivosť korením života. Takže tento rok zdravie stojí na prvom rebríčku spomedzi hodnôt. Skutočne vám nestojí za to rozčuľovať sa nad hlúposťou iných.

Panny cítia v kostiach predurčenie na zvláštne poslanie. Tak sa naň dôkladne pripravujte. Neriešte peniaze, ale tešte sa stretnutiam s rodinou, príbuznými, priateľmi a známymi. Že ich nemôžete pozvať, lebo máte doma bordel? To nie je problém! V neporiadku sa vyzná každý génius a mravné poklesky má tiež každý rád. Takže tento rok menej systematizujte a viac si užívajte. Je to zdravé a dobre sa na to spomína.

Váhy, vy dostávate šancu duchovne dozrieť cez zmeny, vylepšiť si vzhľad, imidž a kondíciu. Krása možno pominie, ale implantáty zostávajú. Neviete, čo by ste si počali bez svojej drahej polovičky? Ale aj tak je to výborná predstava. Nie? A zanechať alkohol je skutočne dobrá vec. Oveľa horšie však je, keď sa nepamätáte kde. Takže tento rok sa nebojte zmien, väčšinou budú k lepšiemu.

Škorpióni sa môžu pripraviť na rozprávku. Že ste na ňu starí? Nikto nezostarne preto, že dosiahol určitý vek. Človek sa stáva starým v tom okamihu, keď stratí svoje ideály. Nájdite si čas na svoj záľuby, koníčky, deti, milencov a milenky… Svet môžete vnímať inak, ak vás baví žiť. Takže vašou šťastnou kartou v tomto roku je hravosť, tvorivosť, invencia bez sebaklamu.

Strelci, ak chcete, aby sa vaša zakliata princezná alebo zakliaty princ premenili zo žaby na ľudí, pobozkajte im zadok. Možno to zaberie. Srdce moc neotvárajte, aby vám nenafúkalo snehové záveje. V ostatných oblastiach života dodržiavajte pravidlá. Pokiaľ si dáte spraviť strešné okno na byte. Tí, čo bývajú nad vami sa asi veľmi nahnevajú. Vcelku sa v tomto roku tešte nepredvídateľným situáciám a postavte sa do radu na šťastie.

Kozorožci, idú s dobou a ešte stále sú stredobodom pozornosti. Peniaze aj tak nechodia a nechodia? Za hranicami domova si sadnite na ulicu s klobúkom a nápisom „Bojovník proti chudobe“. Doma uspejete, ak sa zariadite podľa hesla „Oko za oko, zub za zub!“ Nie, nie je to nové heslo ochrancov prírody, ale vaša nová stratégia boja. Takže všetko nové, iné, zaujímavé a neokukané je v tomto roku pre vás to pravé orechové, len najskôr dokončite resty.

Vodnári, niekedy stačí jedno sklamanie a bojíte sa nielen toho, v čo veríte a máte radi, ale aj dýchať. Okolo vás sú samí herci a ich slová sú zrkadlom. Keďže zrkadlo nič neprezradí, cez druhého iba prezrádzate sami seba. Najdôležitejšie veci si naplánujte na začiatok roka a v tej ďalšej časti si vezmite lentilky na splátky. Takže v tomto roku čokoľvek urobíte, kamkoľvek idete, na čokoľvek pomyslíte – narazíte na vzťahové záležitosti. Riešte ich, odpustite im a hlavne – pokoj!

Ryby, počas chrípkovej epidémie si nespievajte: „Anička, dušička, nekašli…“ Nepomôže to. Cestujte, komunikujte, študujte a splňte si sny. Vesmír je nekonečný a plný hviezd. Príliš veľký, aby ste ho obsiahli. Pozrite sa však na hviezdy vo svojej dlani a verte, že vám prinesú šťastie. Takže vcelku, ak sa v tomto roku postavíte do čela rodiny, kolektívu, idey či inštitúcie, okúsite nielen zodpovednosť, ale aj odmenu.

Spracovala: Numerologička Petronela
Podrobnejšie horoskopy publikované na Aktuality.sk

Petronela
Mystika.sk - Hviezda na nebi záhad - vypracuje Vám písomné numerologické a tarotové analýzy a prevedie Vás symbolikou čísel a tarotov aj prostredníctvom článkov, konzultácií, seminárov a kurzov.