číslice usporiadané v tvare kruhu a farbe slnka

Numeroskop na júl – august 2017

Je tu leto a s ním aj čas cestovania. Nie astrálneho, ani nie do minulých životov, ale cestovania reálneho vo fyzickom živote. Toho cestovania, o ktorom nepochybuje ani najneveriacejší z neveriacich Tomášov. Na turistických cestách môžeme vidieť nevídané a spoznať nepoznané. Hoci – niekedy má človek pocit – že odniekiaľ už dôverne známe. Miesta, cesty, hory, ľudia, čisté povetrie, čisté myšlienky, čisté duše. Déjà vu.

Ak veríme, že nič sa nedeje náhodou, potom aj miesto, kde vás osud zavial ako dovolenkárov, má určite pre vás nejaké zaujímavé posolstvo, ba neraz dokonca darček. Pretože nech sú naše cesty akokoľvek ďaleké alebo len celkom krátke, vydávame sa na ne a vraciame sa z nich vždy iba s tým, čo nosíme vo svojom vnútri.

Nie je náhoda, že držíte v ruke tento časopis a čítate tieto riadky. Možno má pre vás zaujímavé letné posolstvo. Z numerologických výpočtov v predchádzajúcom čísle časopisu vieme, že v roku 2017 začíname s niečím novým a nepoznaným v zmysle vibrácie čísla 1. V júli sa súčet číslic roku 1 a vibrácie mesiaca 7 spája vo vibráciu čísla 8 a v auguste je výsledkom súčtu 1 + 8 najvyššie číslo 9.

Júlová osmička je vibráciou zlatej rybky, ktorá plní želania. Pozor, čo si však želáte, karma je totiž zdarma. V dobrom aj v zlom. Prijmite, čo vám osud nadelí, aby ste mohli so všetkou zodpovednosťou urobiť rozhodnutia a ísť ďalej. Augustová deviatka skôr dopraje situácie na zaslúžený oddych a uvoľnený prístup k životu. Odľahčí od zodpovednosti a dovolí s múdrosťou odovzdávať skúsenosti. Cesta k neznámym brehom mora a zaujímavým pracovným aktivitám je otvorená.

Na aké vlny sa teraz ladíte, si jednoducho vypočítajte. Spočítate číslice vášho dňa narodenia plus číslice vášho mesiaca narodenia plus aktuálne číslo roku 1 (ak ste tento rok už mali narodeniny 1, ak ste nemali narodeniny, tak plus číslo minulého roku 9) a plus číslo mesiaca 7 pre júl a 8 pre august.

Napríklad 23.1. ste mali narodeniny: 2 + 3 + 1 + 1 + 7(8) = 14 = 1 + 4(5) = 5(6) – číslo mesiaca pre vás je 5 v júli a 6 v auguste.

Pre tých, ktorí ešte neoslavovali narodeniny, tak platí výpočet súčtu: Napríklad 25.11. budete mať narodeniny: 2 + 5 + 1 + 1 + 9 + 7(8) = 25 = 2 + 5(6) = 7(8) – číslo mesiaca pre vás je 7 v júli a 8 v auguste.

Výsledok zredukovaný súčtom na jednociferné číslo určuje hlavný charakter mesiaca, prevažujúce vnútorné rozpoloženie a kondíciu pre vás.

Kvalita čísla 1 – Nové podnety sa črtajú na obzore! Pre svoj osobnostný rast využite rôzne cestičky.  Hľadajte však najkratšiu cestu k finančnému cieľu. Urobte všetko, čo je vo vašich silách. O zmene vo svojom živote uvažujte a hovorte v pozitívnom slova zmysle. Zhlboka dýchajte. Počas chôdze, počas jedla, počas oddychu.

Kvalita čísla 2 – Nečakané stretnutie, zvláštny odkaz alebo prekvapivý darček – aj to je realitou všedného dňa. Jemné nuansy lásky vo vzťahoch zamiešajú karty. Rozlišujte medzi dvoma rozličnými skutočnosťami ešte skôr ako urobíte rozhodnutie. Vaše srdce vás neklame, načúvajte mu. Pite, pite, pite! Vodu, pochopiteľne.

Kvalita čísla 3 – Zoberte rozum do hrsti. Kreatívne nápady a vaša zanietenosť vám prinesú finančné zvýhodnenie. Začnite si plniť sny a dostanete sa k činnostiam, po ktorých dávno túžite. Pobyt u priateľov alebo s priateľmi v ďalekej destinácii vám dodá potrebnú dávku pozitívnej energie. Liekom pre vaše telo je všetko, čo skonzumujete s mierou.

Kvalita čísla 4 – Pevnosť, spokojnosť a kritika dookola. Prelomte zväzujúci každodenný stereotyp, ktorý blokuje vaše emocionálne prežívanie. Konverzujte s rodinou mimo dosahu pracovných záležitostí. Srdcu sa niekedy nedá rozkázať, lebo tam logické rozhodnutie nemá miesto. Pokožke prospeje prírodná kozmetika.

Kvalita čísla 5 – Financie sú na obzore, len si ich pritiahnite. Čo je pre vás  motiváciou, aby ste sa vybrali za nebezpečenstvom a objavili netradičné cesty k bohatstvu? Kultúrno-spoločenské podujatia inšpirujú. Sex je zasa fyzickým uvoľnením nevyužitej tvorivej energie a zároveň príjemným spestrením života vo dvojici. Nemyslíte?

Kvalita čísla 6 – Zvyšuje sa vám cit pre inscenáciu romantických chvíľ, preto prekvapte milovanú bytosť originálnym nápadom, ktorý sa zďaleka nemusí obmedzovať na aktivity v horizontálnej polohe. Zásobte kuchyňu zdravými jedlami a surovinami. Veľkodušne pohostite aj nepriateľa. Budovanie vzťahov sa stáva prioritou.

Kvalita čísla 7 – Ceníte si samotu a súkromie a nie ste závislí na kultúrnych normách spoločnosti. Aspoň teraz. Vo vašom podvedomí sú akési zákutia, ktoré čakajú, kým ich odkryjete a prídete na to, čo vám bráni vidieť lásku, ktorá sa vám ponúka. Pätnásť minút pobytu v rannom slnečnom kúpeli denne stačí na udržanie zdravia, aj osvietenie ducha.

Kvalita čísla 8 – V živote sme raz hore a raz dole. Usmievajte sa. Nech vidno, že ste veselí. Bude sa na vás radosť pozrieť. Máte možnosť stretnúť vplyvného človeka, ktorý vám môže pomôcť v hľadaní lukratívnejšieho zamestnania. Základom kariérneho úspechu z hľadiska logiky je zrozumiteľné vyjadrovanie a efektívna činnosť.

Kvalita čísla 9 – Veľa svojej energie investujete do práce a starostlivosti o blízkych, a tak vám neostáva čas na to najdôležitejšie – žiť si vlastný život. V letnom období vás udalosti privedú k realistickému odhadu vlastných síl a budovaniu zdravého sebavedomia. Tiež vitamíny v čerstvom ovocí sú neoddeliteľnou súčasťou zdravého životného štýlu. Nezabúdajte! 

Zlatica Mokráňová
Písané pre časopis Mágia života

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“