Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 47. týždeň roku 2020

Začíname láskou, pokračujeme červenou niťou života, aby sme odlíšili zrealizovateľné sny od ilúzií a prevzali zodpovednosť vo vzťahu. V každom z nás driemu intuitívne vnuknutia. A môžeme dobyť svet alebo pomôcť niečomu užitočnému. Sledujte náš výklad z Witch Tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

16.11.2020 – VI. Milenci
Možno sme zamilovaní, možno žiarlime a možno sa snažíme osobným čarom niekoho pritiahnuť na svoju stranu. Šťastná láska často so sebou prináša žiarlivosť, neistotu a boj. Ak chceme niečo dosiahnuť, nebojujme za každú cenu. Ide nám o hĺbku, nie povrchnosť. Zostaňme v láske.

17.11.2020 – Bohyňa Plameňov – Germánska Holdar sa nám zjavuje v podobe priadky.
Červená niť života drží pohromade rôzne životné príbehy a dáva im zmysel. Vďaka nej chápeme, čo nás k činom viedlo vtedy a čo dnes. Posolstvom bohyne je: „Prestaňte spriadať nezmysly, zoberte rozum do hrsti a život do vlastných rúk. Lebo len my sme kráľmi a kráľovnami svojho života.“

18.11.2020 – 5 Plameňov – Rob, čo chceš! – Ale nie capa záhradníkom.
Mnohé sny sa nám vyplnia. Mnohé chiméry sa rozpustia. Dnes sa naučíme odlišovať nereálne túžby od skutočnosti. V každom prípade sme zvíťazili. Je fajn, keď sa ilúzie vytratia a krásne sny uskutočnia.

19.11.2020 – II. Veľkňažka
Vyzerá ako domáca gazdiná nebyť veľkého kotla intuitívnych pocitov. Múdrosť symbolizovaná sovou jej našepkáva vhodné ingrediencie. Zároveň pokušenie hada drží v šachu nohou. Uvedomme si svoje skryté schopnosti a použime ich. Všetko má dve stránky.

20.11.2020 – Luna Plameňov – Pribúdajúci Mesiac
Veľa dejov je v pohybe. Užívajme si spoločnosť iných a ruch. Dobrodružstvo každodenného života stojí a padá nad pohnútkami a jasnom cieli. Niet čas na romantiku. Nastal čas dobyť svet.

21.11.2020 – 9 Plameňov – Poznanie a vhľad
V dnešný magický deň troch jednotiek a troch dvojok čítajme a učme sa. Nielen z vlastných skúseností, ale aj zo zmysluplných náhod, čoby odraz minulých životov. Vytvorme si v duchu plán, nájdime si miesto, kde získame potrebný náhľad. Poznatkami pomôžeme niečomu užitočnému.

22.11.2020 – 5 kameňov – Zvedená čarodejnica
Harmonický vzťah dvoch polovičiek v kruhu je obrazovým vyjadrením dnešného magického dátumu. Kamene vyjadrujú pevnosť ich lásky a zároveň sú hranicou medzi nimi a vonkajším svetom. Aj keď s nádychom romantiky, nemusí ísť o dokonalý vzťah. Zamyslime sa, či máme pocit, že by nám najbližšia bytosť mohla ublížiť. Alebo, či sme niečo nepochovali zo strachu pred zranením v intímnom vzťahu. Vedzme, že môžeme byť šťastní a užívať si harmónie vzťahu. Stačí sa vcítiť do druhého, otvorene vyjadriť pocity a obaja prevziať za vzťah zodpovednosť.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."