Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 48. týždeň roku 2020

Veľa úloh, mnoho emócií variacich sa ako v kotli dáva predpoklad na vyplavovanie skrytého z našej duše. V magický spln na Ondreja, čoby počiatok dní zasvätených čarovaniu, podľa pohanských tradícií. Obdarujme ostatných láskou, dôverou, ale aj úctou a rešpektom. Sledujte náš výklad z Witch Tarotu na Instagrame a Facebooku.

23.11.2020 – 8 Metiel – Veľké dielo
Máme tu pondelok a čaká nás splnenie mnohých úloh. Spoluprácou s inými čarodejnicami nájdeme v sebe obrovskú silu. Odstránime aj najväčšiu prekážku v podobe monolitu. Nesťažujme si život. Prijmime ponúkanú pomoc a cesta je voľná. Samozrejme, vždy máme možnosť voľby.

24.11 2020 – 7 Kotlov – Flirt
Akési emócie v nás driemu ako vriaca polievka v kotli. Ostatné čarodejnice si z nej naberú a uspokoja svoje bežné potreby. Čarodejnica vpredu kurizuje s čertíkom a ruku jej omotáva symbol zakázaných lákadiel. Možno máme potrebu urobiť nejakú čertovinu. A možno sa túžime oslobodiť od povrchnosti a zažiť svoju vnútornú prirodzenosť. Je úplne v poriadku oslobodiť sa od nezmyselných prianí druhých či spoločenských pravidiel. Pod vplyvom vyšších citov, nie pudov, môžeme zažiť niečo mimoriadne.

25.11.2020 – 7 Plameňov – Zrkadlo a guľa
Silný obraz úlohy priateľstva. Nechávame druhých nazerať do svojho vnútra (stredu gule) a zároveň im nastavujeme zrkadlo.  Keď udržujeme jasný plameň ohňa, dlho horí. Výmena symbolov predstavuje trvalosť. Sušienky na zemi sú zaujímavými podnetmi. Priateľstvo sa podobá zrkadlu. Späť dostaneme, koľko dáme. Prejavme radosť z dávania.

26.11.2020 – XIV. Miernosť
Dnes je teda vhodné nerobiť veľa ani málo. Zlatá stredná cesta to istí. Keď sa budeme riadiť iba citmi, tak si môžeme uškodiť. Keď budeme prekračovať pravidlá tohto sveta lietaním na metle, tak pristaneme medzi prerastenými muchotrávkami. Krásnymi, veľkými a jedovatými. Pamätajme, teraz nepotrebujeme viac a niektoré pravidlá sú užitočné.

27.11.2020 – Luna Kotlov – Spln
Blíži sa magický spln na Ondreja, čoby počiatok „stridžích“ dní. Dní zasvätených čarovaniu podľa pohanských tradícií. Vo svetle plnej Luny sa vyplavujú pocity. Nastáva aj čas na spojenie s človekom, ktorého máme naozaj radi. Je pre nás dôležité, aby naša spriaznená polovička venovala pozornosť našim prejavom citov. Hovorme o tom, čo nám leží na srdci. Ceníme si predsa to, čo cítime.

28.11.2020 – Bohyňa Kotlov – Rímska Bonadea je posiata kvetmi a má plné priehrštie ovocia.
City sú prirodzené, zdravé a plodné, keď kvitnú a zrejú v našich bytostiach. Naše neobyčajné dary pocitov prinášame všetkým tvorom. Dávame bohatstvo citov aj tým, ktorí nám môžu škodiť. Všetci totiž máme právo na život a prejaviť šťastie navonok, obdarovať dôverou a láskou.

29.11.2020 – 2 Plameňov – Boj čarodejníc
Vážny konflikt alebo nezmyselná hádka? Rozhorčené nepriateľstvo alebo hravé priateľstvo? Dôležité je vedieť, čo robíme, že rozoznáme zmysluplnosť od nezmyslu, že vieme, kedy je čas útoku a kedy ústupu. Aj opakujúce sa strety môžu byť užitočné. Aj v prvú adventnú nedeľu si môžeme ísť za svojimi cieľmi, a pritom vzdať úctu a rešpekt ostatným.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."