Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 49. týždeň roku 2020

Prvý týždeň po adventnej nedeli sme začali výzvami Metiel = vzduchu = myšlienok. Nastáva lúčenie so starým spôsobom myslenia a zvykanie na novú situáciu. Koncom týždňa sa započúvajme aj do svojho srdca. Sledujte náš výklad tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

30.11.2020 – Trojka metiel – Lúčenie a stretnutie
Tak ako na jeseň padá lístie, tak dnes nastal čas rozlúčiť sa so starými myšlienkami. Niektoré sny, plány a túžby odkvitli a uschli. Čaká nás rozlúčka so starými zvykmi a možnosť vydať sa novou cestou. Načo smútok. Je to tak. Buďme radi, že sa vyvíjame. Nech už v živote skončí čokoľvek, skutočných priateľov nestrácame.

1.12.2020 – Štvorka metiel – Čarodejnicine slzy
Doprajme si dnes skutočné prežívanie emócií smútku aj radosti. Všetko plynie ako rieka. Polámaná metla sa dá zlepiť alebo zadovážiť nová. A myši v roku Potkana nám nemusia ukazovať iba nedostatok, ale aj flexibilitu. Schopnosť prijať skutočnosť takú, aká je a začať odznova kdekoľvek inde. Prispôsobme sa novým životným okolnostiam a zároveň zostaňme sami sebe verní.

2.12.2020 – Päťka Metiel – Mladá čarodejnica zvláda problémy.
Nie vždy sa kúzlo podarí. Zvlášť, keď sme mladí a neskúsení v oblasti, v ktorej sa snažíme uspieť. Keď sa zaoberáme detailmi, strácame celkový nadhľad. Nové situácie starými metódami nevyriešime. No nič, bez sentimentu treba pozbierať črepy a zvážiť ako ďalej postupovať. Zahĺbme sa do seba a odpoveď nájdeme. Veď črepy prinášajú šťastie.

3.12.2020 – Eso Metiel – Čarodejnica a jej hostina
Od pondelkového splnu na Ondreja samé metly. Jasné, upratujeme pred vianočnou hostinou. Nielen v domácnosti, ale aj v plánoch do budúcnosti. Zároveň si užívame jablká ako plody prírody, urodené v hojnom počte v tomto roku. Jablko je symbolom zvádzania, aj nebezpečenstva a jedu od čias Snehulienky. Našťastie máme nôž. Rozkrojíme jablko a hneď vieme, s čím alebo kým máme do činenia. Rozhodnutie je na nás, na čom (kom) si pochutíme a čo (kto) pôjde do kompostu. Nech už sa rozhodneme akokoľvek, vezmime si so sebou niečo milé – svojho „zajačika“.

4.12.2020 – Šestka Kotlov – Hľadanie na Barboru
V živote často kráčame džungľou rôznych záležitosti. Občas potrebujeme pauzu. Počas oddychu sa nám podarilo vyliať kotol a z jeho obsahu majú úžitok cudzie zvieratá. Zastavme sa a započúvajme do svojho srdca. Zostávame verní svojim presvedčeniam a pocitom? Nasýťme svoju dušu krásou, tak ako sýtime telo dobrým jedlom.

5.12.2020 – Osmička Kameňov – Premena
Čarodejnice vnášajú pestrosť nápadov do ustálených zvykov tesaných do kameňa. Vylepšujú prežívanie života na šťastné, aby neustrnuli v stereotype. Dnes načúvajme inštinktom a kreativite. Oplatí sa porušiť staré pravidlá a vytvoriť nové pre pocit slobody, šťastia a spokojnosti všetkých.

6.12.2020 – X. Koleso šťastia
Koleso symbolizuje uzatvorené záležitosti a vnútornú plnosť. Cítite sa celistvými? Ako vnímate hru čarodejníc? Ako vítanú zábavu alebo ako ohrozujúce nebezpečenstvo? Odpoveďou zistíte, či vo vás prestávka na oddych vyvoláva radosť alebo obavu. Ja fajn si dopriať zmysluplný a vyvážený odpočinok – ani príliš dlho, ani príliš krátko. Peknú mikulášsku nedeľu, priatelia.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."