Karta Witch Tarot

Tarot dňa s Witch v 50. týždeň roku 2020

Každý človek žije vo svojom vesmíre, v ktorom sú javy opodstatnené. Snažíme sa o súlad a potrebujeme na to cit pre mieru, načúvať inštinktom a odovzdanosť. A niekedy inšpirovať sa mystikom – niekým starším a skúsenejším, alebo tým v našom srdci. Sledujte náš výklad tarotu denne na Instagrame a Facebooku.

7.12.2020 – XXI. Svet
Čarodejnica tancuje v živote moderným spôsobom a zatvára oči pred nepríjemným hmyzom a ani so zatvorenými očami nepostrehne, že sa zmenšila na ich úroveň. Vníma tak svet z perspektívy iných a učí sa ohľaduplnosti. Každý tvor na zemi má totiž jednoduchý zámer – žiť si svoj život a nikomu neškodiť. Keď sa cítime šťastní, nemusíme sa meniť. Každý človek žije vo svojom malom vesmíre, v ktorom má všetko svoje opodstatnenie.

8.12.2020 – 9 Kameňov – Čarodejnícky koncert
Hra na hudobných nástrojoch symbolizuje súlad. Na dosiahnutie súladu je potrebné veľa cviku a odovzdanosti. Na vytvorenie ovzdušia súladu je treba dôverovať svojím inštinktom. Započúvajme sa dnes, či sú naše vzťahy harmóniou krásnej hudby alebo hrou falošných tónov. Prípadne, kto udáva tón vo vzťahu či kolektíve? Prebúdzajú sa v nás nové túžby, tak popremýšľajme o postojoch a hlavne s citom pre mieru.

9.12.2020 – V. Veľkňaz
Mystik v podobe starého muža pozná prastaré tajomstvá. Mladá a sebavedomá čarodejnica však nerada stojí v tieni muža, ktorý sa považuje za múdrejšieho. Dnes je vhodné požiadať o pomoc niekoho skúsenejšieho, než sa prebojovávat samostatne a komplikovať si život. Celoživotné vzdelávanie zaisťuje aj to, že človek neverí všetkému, čo sa hovorí. A či v mystiku veríme alebo nie – vlastné skúsenosti získame tak či tak.

10.12.2020 – Bohyňa Kameňov – Grécka Hekaté
Sedí na kameni pri rieke obklopená hadmi. Čím viac ich odháňa, tým viac v nich vyvoláva pocit, že na nich útočí. Nič iné jej nezostáva, iba prekročiť rieku. Hady predstavujú zmenu a Bohyňa skalopevné presvedčenia. Tak čo? Budeme aj naďalej bojovať s možno reálne neexistujúcim pocitom nebezpečenstva alebo sa pozrieme vpravo, vľavo, zvážime možnosti, zmeníme minule rozhodnutia a vyrazíme v ústrety zmene?

11.12.2020 – Slávnosť Metiel – Samhain, Halloween, Dušičky
Tento sviatok máme kalendárne za sebou, avšak Duch Samhainu určuje naše životy práve dnes. Zaháňa zlých duchov. Zaostrime svoje zmysly ako netopiere a vysporiadajme sa s tajnými túžbami, ale aj strachmi sediacimi na dne temnoty. A viete, čo sú najlepšie prostriedky ako sa zbaviť zlomyseľných duchov a myšlienok na nich? Úprimnosť a smiech. Pekný piatok, priatelia.

12.12.2020 – Slávnosť Plameňov – Beltain
Zapáľme v dnešný magický dátum jasný plameň tak ako Kelti a pohania počas oslavy svetlej časti roka – v noci pred prvým májom. Užívajme si života a využime priazeň osudu. Jediné, na čom záleží, je radosť z okamihu. Sme strojcami svojho šťastia.

13.12.2020 – Osmička Plameňov – Premena
Na Luciu, v deň pred novoluním tu máme opäť jas ohňa a rozprávkové oslobodenie zakliateho princa. Či si už dnes píšeme tradične 12 papierikov s menami, aby sme na Štedrý deň zistili, ktorý je vyvoleným, alebo nie, dnes môžeme veriť na zázraky. Ono totiž aj v porozumení môžeme nájsť poklad. A v pochopení podstaty druhého človeka nachádzame osvietenie. Jasný vhľad je ako iskra premeny kvality života. Pokojnú nedeľu, priatelia.

čarodejnica Zlatica

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online
Literatúra

čarodejnica
Venuje sa duchovnému rozvoju a pôsobí v oblasti takzvanej „bielej mágie“ a „veštenia“ už viac ako 20 rokov v tejto inkarnácii. Jej životným sloganom je: "Mám tisíc tvári, mám tisíc mien. Som ilúzia alebo inšpirácia, kto si čo vyberie."