Numerológia
Výrok: Nie to má význam, či zomrieš skôr, alebo neskôr, ale to, či dobre, alebo zle. (Seneca)
Odporuciť priateľovi | Pridať medzi obľúbené | Nastaviť ako domovskú stránku |
Články
Astrológia (20)
Čínska astrológia (13)
Ezopové bájky (63)
Ezoterika (2)
Filozofia (2)
História (11)
Krstné mená (101)
Ľudová slovesnosť (4)
Mágia (2)
Mystika (1)
Nezaradené (8)
Novinky (8)
Numerológia (25)
Prognózy (15)
Psychológia (3)
Recenzie (7)
Štukológia (0)
Tarot (16)
Z denníka (5)
Zdravie (5)


Prihlásenie
Vitajte, Návštevník
Prihláste sa alebo zaregistrujte!

Užívateľské meno

Heslo


Menu
Úvod
Relax pre Vás
Individuálne služby
Prečítajte si články
Kurzy
Osobné konzultácie
Mediálne aktivity
Fórum
FAQ
O nás
Kontakt
Obchodné podmienky
Cenník
Mapa stránky


Partneri 
 

 
 
SPOLOČNOSŤ, VEDA, SPIRITUALITA, ZÁHADY, CIVILIZÁCIE, EGYPT, MYSTÉRIÁ, KONŠPIRÁCIE, UFO, SLOVENSKO, ÚVAHY-KOMENTÁRE-ANALÝZY, KNIHY, ČAJE, IT
 
 
...::: Antikvariát u Slimáka - big on-line second hand book store :::...
 
 
Jedinečné kurzy
 
 
Naše kurzy na eduworld.sk
 
 
Hviezda na nebi záhad - Mystika.sk
 
 
Ilúzia alebo inšpirácia - čarodejnica Zlatica
 
 

 
 

 


Facebook


 Dieťa Strelec
Články z oblasti západnej astrológie

       Strelec je zvedavé dieťa v pohybe, ktoré je s každým kamarát či kamarátka. S dôverčivým srdcom sa vrhá do každého dobrodružstva. Chce spoznať svet.Pobyt na čerstvom vzduchu miluje, rovnako ako hru s vrstovníkmi aj zvieratkami. Obliekajte ho do výrazných farieb ohnivej červenej, purpurovej, fialovej, v kontraste zvoľte béžovú. Nespokojné je osamote. Má rado prostredie veľkej rodiny. Džavoce so všetkými ľuďmi z okolia rozsiahleho príbuzenstva a postará sa s radosťou o mladších súrodencov. Rozumie si najmä s Levmi a Baranmi, naopak nechápe zasnené Ryby a starostlivých Rakov. V strave u neho uprednostňujte ovocie bohaté na vitamín C, zo zeleniny paradajky, pór a cesnak. Umelé potravinové sladidlá v podobe rozmanitých cukríkov a jedlá z fast-foodov nahraďte medom, kyslou kapustou a celozrnným chlebom. Vo výchove usmerňujte ich prostorekosť a trénujte ich rétoriku aj za pomoci neviditeľnej sily chalcedónu. Modré kamene ako sodalit, lapis lazuli, azurit sú mu ako talizmany nápomocné v pokrokovom vzdelávacom systéme. Učenie sa stáva hrou a zábavou. Kontakt s ľuďmi, zmeny, pohyb, cestovanie u neho hrajú zásadnú rolu aj pri výbere profesie. Či už si zvolí prekladateľstvo, cestovný ruch alebo obchod, vždy bude rozosievať srdečnosť a optimizmus okolo seba. Najbližší mesiac čas očakávania krásnych okamihov naplňte aj poznávaním nových krajov aspoň prostredníctvom rozprávkovej knižky.

Dieťa Strelec v kombinácii s mamou všetkých znamení
Mama Baran sa v synovi vidí. Spolu sa vydávajú za stále novými dobrodružstvami a tvoria kamarátsky tandem. Pre dcéru je vzorom a chovajú k sebe úprimné city.

Mama Býk zásadová vo výchove aj v prístupe k deťom podporuje ctižiadostivosť syna a usmerňuje jeho neskrotnú povahu. Dievča si váži svoju mamu, ale často zatúži po slobode.

Mama Blíženci sa teší povahe svojho syna, pretože on uskutoční všetko, po čom ona iba snívala a nedovolila si prežiť. Dcére vytvorí spokojné zázemie, aby sa aj mohla nezávisle realizovať.

Mama Rak by sa rada viac starala o tieto samostatné deti, ktoré radi prekračujú stanovené hranice domácnosti. V podstate jej prinášajú radosť a skoro vylietavajú z hniezda.

Mama Lev je pyšná na svoje ohnivé deti. S dcérou sú kamarátkami a syn má jej plnú dôveru. Vychutnávajú si spolu dary života, nesklamú sa a deti nasledujú mamu ako svoj ideál.

Mama Panna by týmto neposedným deťom najradšej vymedzila presne ohraničený priestor, v ktorom budú poslúchať, ale to nie je možné. Oni jej rozširujú obzory, ona ich učí rozvážnosti.

Mama Váhy je unesená chlapcovými nápadmi a dievča sa inšpiruje maminou nezávislosťou. Deti rešpektujú jej zásady a obohacujú mamin život zaujímavými myšlienkovými podnetmi.

Mama Škorpión je uveličená dobrosrdečnou naivnou otvorenosťou svojich detí. Chce ich chrániť pred zlým svetom a oni je neustále ukazujú, že je skvelý a úžasný. V sledovaní cieľov sa dopĺňajú.

Mama Strelec je s deťmi rovnakého znamenia na rovnakej vlnovej dĺžke. Aj napriek tomu, že sa snažia mame nepodobať, ctia v živote rovnaké hodnoty a vyznávajú tie isté zásady.

Mama Kozorožec svojou rozvážnosťou drží na uzde neskrotného malého Strelca. Vie presne ako ho usmerniť k jeho prospechu. Dievča je naopak ukážkovo vzorné a samostatné.

Mama Vodnár je pre syna veliteľom v rozprávkovej krajine a pre dcéru vnímavou vílou. Rozvíja v nich spoločenskú stránku povahy, podniká dobrodružné cesty a vedie ich k úprimnosti.

Mama Ryby je na svoje dynamické ohnivé deti pyšná, ale veľmi skoro jej syn začne prerastať cez hlavu. Nezávislou povahou, túžbou po neobyčajnom ju obaja nabíjajú energiou.


Spracovala: Zlatica Mokráňová
Článok bol uverejnený v časopise Mamina rok 2011.
Reklama

Copyright © NUMEROLOGIA.SK
Všetky práva vyhradené

 
Súvisiace odkazy
· Viac o Články z oblasti západnej astrológie
· Ďalšie články od autora: Numerologia


Najčítanejší článok na tému Články z oblasti západnej astrológie:
Dieťa ŠkorpiónHodnotenie článku
Priemerné hodnotenie: 5
Hlasov: 1

Vynikajúci

Zvoľte počet hviezdičiek:

Vynikajúci
Veľmi dobrý
Dobrý
Priemerný
ZlýMožnosti

 Vytlačiť článok Vytlačiť článokSúvisiaca téma

Články z rôznych oblastí psychológie

"Dieťa Strelec" | Prihlásiť/Registrovať | 0 komentárov
Za obsah komentárov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ týchto stránok.

Ako anonymný užívateľ nemôžete posielať komentáre, prosíme zaregistrujte sa


Copyright © 1998 - 2016 NUMEROLOGIA.SK
Posledná aktualizácia: 2018-02-16
Čas potrebný k spracovaniu stránky 0.03 sekúnd
Powered by Copyright © UNITED-NUKE CMS. All Rights Reserved.
Publikovanie a ďalšie šírenie obsahu z týchto stránok bez predošlého písomného súhlasu je zakázané.