Predikcie na rok 2024 – Karma je zdarma!

Rok 2023 skončil a rok 2024 je prelomovým. Obsahuje totiž na konci karmické číslo vibrácie 4 a súčtom číslic roka dostávame ďalšie karmické číslo vibráciu 8. A ako isto viete – Karma, je zdarma! Takže v roku 2024 sa sčítajú vaše dobré a zlé skutky a udalosti, ktoré sa vám začnú diať, budú odrazom alebo zrkadlom vášho osudu.

Preto rok 2024 môže byť pre niekoho vynikajúcim a pre niekoho strašným v rovine prežívania. Záleží od vašich predchádzajúcich myšlienok, emócií a skutkov. Od toho, čomu ste dávali pozornosť. Úspech závisí, ako ste si viedli v celom doterajšom živote. Buď sa dočkáte náležitej odmeny, alebo spravodlivej odplaty. Dokonca môžu bežať aj súbežne. Napríklad odmena v práci a odplata vo vzťahu, alebo odmena vo vzťahu a odplata v zdraví.

Zelený Drak ako statný smrek
V každom prípade bude rok 2024 hektický a turbulentný aj z toho dôvodu, že podľa čínskeho lunárneho kalendára nás čaká rok Zeleného Draka, ktorý bol naposledy v roku 1964. Takže udalosti naberajú na intenzite, avšak keď sa budete s nadšením a elánom držať pevne zakorenení na zemi ako statný smrek, tak vás žiadna búrka emócií nevyvedie z konceptu, z dosahovania vašich plánov, ambícií a zámerov.

A ak je váš pohľad na Draka pozitívny, ako napríklad vo východných krajinách, tak môžete riskovať v obchode, začať podnikať, vstúpiť do manželstva, založiť si rodinu, presadiť idealistické a kreatívne nápady a to nielen v umeleckej oblasti. Zelenú majú snílkovia, ktorí kráčajú za hlasom svojho srdca.

Avšak – celosvetovo Drak prináša aj z vnútra zeme udalosti, ktoré nemôžeme ovplyvniť, a to zemetrasenia, vulkanické erupcie a prílivové vlny. Na úrovni celospoločenskej je možný chaos, veľa hnevu, keď je zmarená realizácia zámeru a potom predstavitelia mocenských štruktúr môžu urobiť rozhodnutia – Buď –alebo!

Čo v tomto chaose čaká Slovensko?
Pre Slovensko bol rok 2023, rokom vnútornej dospelosti, v ktorom malo ukázať, či dozrelo vo všetkej vážnosti na samostatný a suverénny štát, alebo nie. V roku 2024 čaká Slovensko nezávislosť alebo osamotenosť vibrácie čísla 1 v partnerských väzbách deväťročného cyklu vibrácie čísla 2.

Pozitívom je, že už skončilo deväťročné obdobie, kedy financie a ekonomika hrali kľúčovú úlohu a teda rok 2024 by mal byť rokom priaznivým na nadviazanie spolupráce, ktoré sú pre Slovensko kľúčové a politicky i ekonomicky výhodné.

Jednotka je o strate z minulosti, otázne, strate čoho – môže ísť aj o stratu toho negatívneho, ale je aj o začiatku nových úspešných projektov do budúcnosti. Úlohou pre Slovákov je vziať život do vlastných rúk, nájsť odvahu k novým pevným spoluprácam, s pevnou vôľou sa zasadiť za nové ideály a držať kormidlo pevne v rukách. A – držme si palce, aby neprehovorili päste!

Súčet vibrácie čísla 8 ako symbol Zlatej rybky
Energie obdobia roku 2024 budú podnecovať k činorodosti. Je potrebná trpezlivosť, múdrosť k udržaniu sily, ktorá je v tomto období k dispozícii. Je predpoklad, že zdravie sa zlepší, telesná kondícia upevní, vyhliadky v práci a kariére sa vyjasnia a vo vzťahoch dospejete k šťastnej rovnováhe. Vyhýbať sa však treba arogancii, žiarlivosti a výkyvom emocionality. Konajte láskavo a poctivo a komunikujte s druhými čo najviac.

Pozitívom osmičky v súčte číslic roku 2024 je, že je symbolom Zlatej Rybky. Splní vám vaše želania. Len pozor na to, čo si želáte. Nie vždy splnenie prianí prináša aj šťastie a spokojnosť. Želajte si preto múdro a vizualizujte si splnenie túžby do detailov a praktických dôsledkov v bežnej realite všedného dňa, aby sa realizácia vášho sna stala vašim požehnaním plným lásky a radosti. A to prajem aj vám, v roku 2024!

Zlatica Mokráňová
Súvisiaci link: Tarot-horoskop na 1 rok
Lunárny kalendár 2024 a Lunárne dni
Krátky vstup Predikcie na rok 2024 ste si mohli vypočuť v Rádiu Košice 31.12.2023 o 12:30 hod.

NUMEROLOGIA.SK
„Tomu, kto skutočne počúva, poskytnem RADU, ostatným ILÚZIU…“