tarotové karty Rohrig Tarot

Tarothoroskop na marec 2012

Marec je mesiacom drobných radostí zo života, z toho plynúcich rôznorodých stretnutí, optimalizovania finančných výdavkov a mobilizovania energetických rezerv. Rodina, milostné romániky, manželské i rodičovské vzťahy aj spriaznené duše v podobe priateľov sú ústrednou témou. Prejavte lásku a určite si vo vzťahoch hranice. K peniazom pristupujte iba ako k imaginárnej hre s číslami mocných a zamerajte pozornosť na iné hodnoty. V oblasti zdravia podporte stravou a vhodnými čajmi žlčník a neopomínajte dostatočný prísun vitamínov. Oči zaťažujte menej štúdiom literatúry a oprite ich do panorámy hôr počas prechádzok alebo pobytov na chate. Začnite pracovať na svojom osobnostnom raste, a potom príde zlepšenie aj vo všetkých ostatných oblastiach života.

Baran 21.3. – 20.4 – Blázon, Slnko, Dvojka diskov
Láska: V láske sa staviate k určitým skutočnostiam s nezodpovednosťou. Do vašich vzťahov prenikne množstvo slnečného svetla a prežiari všetko skryté. Máte nadbytok energie, ale pokúste sa ju nasmerovať konštruktívne.
Práca: Nové nápady vám prinesú peniaze. Pozor na pýchu a márnivosť, či prehnanú opatrnosť. Týmto postojom si budete šliapať po šťastí. Realizovanie zmien v práci a snaha mať prevahu by vám spôsobila viac škody ako úžitku. Rozdávajte radosť a silu. Podeľte sa so svojim úspechom a on sa vám znásobí.
Zdravie: Zdravie, to je presne to, o čo by ste sa mali začať konečne viac starať. Nenechajte sa pohltiť každodenným všedným chaosom a urobte niečo pre duševnú pohodu. Radujte sa aj z maličkostí. Darujte si darček pre zdravie. Vy presne viete, o čo ide.

Býk 21.4. – 21.5 – Štvorka pohárov, Smrť, Princezná diskov
Láska:
Budete si spokojne užívať obdobie bezstarostnosti, ale nezabudnite, že vašou úlohou je odstrániť strnulé zvyky v spolužití. Urobíte si jasno vo všetkých podstatných vzťahových záležitostiach. Odhodlajte sa pre niečo nezvyčajné, čo vášho partnera ohromí.
Práca: Naplnenie vašich túžob v predchádzajúcom období vám zahmlilo úsudok. Pripravte sa na obrovský skok vo vašom živote. Je na čase opustiť staré zvyky a životné okolnosti, v ktorých ste uviazli. Vaše sny sa môžu stať skutočnosťou, čo sa týka pracovnej sféry.
Zdravie: Skúste si víkendy vyčleniť na príjemné odreagovanie sa v spoločnosti milých ľudí a zabudnite na prácu a povinnosti. Urobte si prácu zo svojich koníčkov a naplno sa oddávajte radosti z toho, čo vytvoríte. Vášmu srdcu sa žiada precítiť veľa pozitívnych emócií.

Blíženci 22.5.- 21.6 – Kráľovná pohárov, Rytier diskov, Trojka diskov
Láska:
Využite tieto dni na uskutočnenie dobých nápadov. Osoba, ktorej sa chcete zapáčiť, ocení vašu prirodzenosť a nie zmenu imidžu. Robí vám tiež radosť najbližších rozmaznávať, preto sa tí zadaní nemusia čudovať, ak im partner pripraví nádherné prekvapenie.
Práca: Vaša kariéra je na vzostupe. Rozhodnutie, ktoré ste urobili v nedávnej dobe vo finančnej sfére sa teraz potvrdí ako správne. Dobre zvážte svoje materiálne možnosti a dospejete k tomu, že uskutočnenie plánov je reálne.
Zdravie: Spomaľte. Nič dôležité vám neutečie. Závažnejšie rozhodnutia ohľadne práce, financií, rodiny aj zdravia si starostlivo premyslite a odložte na inokedy, aby ste neurobili niečo, čo vás bude neskôr mrzieť. Bežíte na dlhé trate a preto sa sústreďte na navodene skvelého pocitu z uvoľnených svalov a kĺbov.

Rak 22.6 – 22.7 – Deväť pohárov, Eso diskov, Trojka pohárov
Láska:
Priateľ vás poprosí o zorganizovanie nejakého podujatia. V spoločnosti získate obdiv istého človeka, pred ktorým jasne vyjadríte svoju životnú filozofiu. Pod kontrolou by ste mali držať svoje vášne v súvislosti so príťažlivým zjavom konkrétnej osoby opačného pohlavia.
Práca: Nepremárnite toto obdobie šťastia. Usmieva sa na vás šťastena. Zisťujete, že sa viete skoncentrovať. Pusťte sa do plánov nových činností a nových aktivít. S optimizmom a otvorenosťou môžete dosiahnuť vyjasnenie v pracovných vzťahoch, práci či situácii ohľadne kariéry.
Zdravie: Zažívate obdobie slnka, kedy máte žiarivú náladu a beriete všetko s humorom. Objavili ste v sebe chuť do života a optimizmus a tým miznú všetky choroby. Prejavte svoju šľachetnosť v plnej miere. Všetko, čo ste vytvorili by malo slúžiť všetkým a nie len vám samotným.

Lev 23.7 – 23.8 – Šestka pohárov, Veľkňaz (Viera), Osmička palíc
Láska:
Ľudia vás majú radi. Bude u vás doma, panovať príjemná atmosféra a tí najmenší budú nedočkavo očakávať prekvapenia. Nezabudnite si včas obstarať darček pre milovaného človeka. Nákupy na poslednú chvíľu nebývajú tým najlepším riešením.
Práca: Môžete dokázať všetko – len treba chcieť, nabrať odvahu a rozhodnúť sa. Prispôsobte sa mysleniu spoločníkov a preniknete na koreň problému. Potom už nebude problém získať to, čo ste si zaumienili. Najlepšie vás povedie váš vnútorný vodca – srdce.
Zdravie: Ideálne obdobie pre dovolenku. Vyberte sa na ňu nečakane. Hneď ako vám nápad skrsne v hlave. Veď flexibilná reakcia na vítanú ponuku prospeje celému vášmu telu. Oddychovať treba preventívne, nie až vtedy, keď bliká červená kontrolka.

Panna 24.8 – 23.9 – Princezná pohárov, Šestka diskov, Osmička mečov
Láska:
Stále sa nemôžete rozhodnúť. Chceli by ste ideálnu životnú polovičku, ale zabúdate, že nikto nie je bez chýb a platí to v nemalej miere aj o vás. Veď aj partner sa môže správať, tak že nejakú tú chybičku na vás nájde. V rodinnej oblasti svoju pozornosť obráťte na deti. Skúste sa vcítiť do ich prianí a pripravte pre nich prekvapenie.
Práca: Reči sa hovoria a chlieb sa je. Zachovajte si čistú hlavu a pri rozhodovaní dajte predovšetkým na vlastný rozum. Nenechajte sa znervózniť výrokmi kohokoľvek. Pokúste sa oddeliť súkromie od práce, prospeje to vám aj vašim blízkym.
Zdravie: Vplývajú na vás energie prinášajúce množstvo myšlienkového potenciálu, preto je vhodné obrátiť túto silu von a nie proti sebe. Vaše vlastné myšlienky vo vás víria. Nevyhýbajte sa otvorenej výmene názorov. Uvoľnia sa vo vás blokády, ktoré si spôsobujete falošným pocitom vlastnej bezmocnosti.

Váhy 24.9. – 23.10 – Vyrovnanosť (Spravodlivosť), Dvojka palíc, Osmička pohárov
Láska:
Máte pocit, že vám život uniká pomedzi prsty? Tak s tým skúste niečo urobiť. Veď už dávno sa odhodlávate skúsiť niečo nové. Dajte mu najavo svoje city bytosti, ktorú milujete. Využite voľný čas najmä na spoločný oddych. Relaxujte a užívajte si prítomný okamih.
Práca: Rozhodli ste sa zobrať na svoje plecia veľkú zodpovednosť v podobe naplnenie viacerých cieľov. Tým však svoje sily trieštite a sami robíte chyby. Uvedomte si to a prekážky sa stratia akoby šibnutím čarovného prútika. Nádej na úspech má len to, čo priamo a jasne označíte a presadíte.
Zdravie: Nápor v pracovnom proces vyvoláva u vás podráždenie či smútok. Zmôže vás únava, ktorá poľaví až koncom mesiaca. Dbajte na prevenciu. Máte sklon silne podliehať náladám, ktoré zhoršujú zdravotné problémy. Pestujte tie pozitívne emócie.

Škorpión 24.10. – 22.11 – Štvorka diskov, Rytier mečov, Umenie (Miernosť)
Láska:
Stále a dlhotrvajúce vzťahy sú istotou, ale aj obmedzením. Vašou úlohou v tomto mesiaci je preskočiť staré tradície a konvenčné pravidlá, ktoré vás oberajú o radosť a silu. Je dôležité zostať v spojení so svojim srdcom a vytvoríte priestor pre živosť a lásku.
Práca: Na zábavu nie je práve vhodný čas. Najlepší úsudok je váš vlastný. Musíte sa rozhodnúť sami. Ignorujte dobre mienené rady a akékoľvek pokušenie. Uspejete skôr v intelektuálnych diskusiách, kde sa kladie dôraz na diplomaciu. Nebojte sa, všetko dobre dopadne.
Zdravie: Prvotná príčina každej choroby je v spôsobe myslenia a preto sa pozitívne nalaďte. Nie iba raz sa vám predsa stalo, že ste prebytočné napätie z domácej atmosféry alebo pracovného stresu ventilovali otvorením chladničky alebo návštevou cukrárne. Kroťte sa. Všetkého s mierou.

Strelec 23.11 – 21.12 – Dvojka pohárov, Rytier diskov, Princ diskov
Láska:
V súkromnom živote by ste mali ustúpiť a predídete väčším nepríjemnostiam. Nenechajte sa vyviesť z miery. Žiadna činnosť nie je v tomto období dôležitejšia ako intimita vzťahu. Intímny rozhovor v tomto období je pre vás dôležitejší ako ambície.
Práca: Ak sa máte zúčastniť nejakého závažného jednania, tak bude najlepšie, keď zachováte istú zdržanlivosť. Uzavrite mier so sebou aj s ostatnými. Pozorne načúvajte a po zvážení urobte vlastný úsudok a až potom vyslovte svoj názor.
Zdravie: Ak ste sa rozhodli, že spravíte niečo pre svoje telo, vyberte sa napríklad do posilňovne alebo na plaváreň. Ideálne by bolo, keby ste vsadili na pravidelnú návštevu wellness. Skúste to a uvidíte ako sa vaše telo začne meniť k lepšiemu, pokiaľ vsadíte na vytrvalosť.

Kozorožec 22.12. – 20.1 – Hviezda, Cisár, Zamilovaní
Láska:
Nič nenahradí teplo dlane podané v náročnej chvíli, nežné a vľúdne slová v momente beznádeje. Nezabúdajte na to. Práve teraz sa naskytnú možnosti, vďaka ktorým budete môcť ukázať, čo sa vo vás skrýva. Stačí poobzerať sa vôkol seba a iste natrafia na ideálnu osobu opačného pohlavia.
Práca: Cieľavedomosť sa môže prejaviť vo svojej plnej kráse. Môžete prejaviť vysoký potenciál moci v riešení konfliktov. Dôverujte si. Ste na najlepšej ceste ako si vyriešiť všetky problémy, ale len v tom prípade, že budete vnútorne silní.
Zdravie: V zdraví aj v chorobe je priateľ, milovaný partner tým človekom, ktorý rozžiari energiu vitality a uzdravenia. Ako sa vám darí vo vzťahoch, tak sa aj cítite a tak pracujú aj vaše obličky. Telu doprajte viac prečisťujúcich čajov a ľuďom okolo seba rozjasnite šedivosť dní úsmevom.

Vodnár 21.1 – 19.2 – Šestka pohárov, Dvojka mečov, Cisárovná
Láska:
Svojej spriaznenej duši dávate starostlivosť, lásku, srdečnosť a očakávate, že vám to oplatí niečím viac než len povrchnými pôvabmi a prázdnymi sľubmi. Poobzerajte sa po ľuďoch v rodine a pomôžte im. Oni vás budú na revanš zahŕňať obdivom.
Práca: Máte dostatočný dôvod na dobrú náladu. Opäť veľmi presne odhadnete, pokiaľ môžu siahať vaše sny a kde nastupuje neúprosná realita. Naučte sa vzdávať aj prijímať s eleganciou. Len vyrovnanosťou získate najviac. A vyjdete z každej situácie ako víťazi.
Zdravie: Rodina je vo vašom rebríčku hodnôt na prvom mieste a práve tento mesiac vám starostlivosť prinesie výrazný efekt. Nakúpte ovocie alebo výživové doplnky. Pre vás aj pre najbližších. Zostane vám vďaka prevencii pred chrípkou viac času na riešenie materiálnych otázok.

Ryby 20.2. – 20.3 – Desať pohárov, Osmička diskov, Kráľovná diskov
Láska:
Ak máte kladný vzťah k sebe samotným a z ničoho, čo sa udeje, sa neobviňujte. Budete vedieť všetko vyriešiť harmonicky. Najdôležitejšie je naladiť sa na strunu pohody a láskyplného prežívania skutočnosti, nech je akákoľvek. Strhnete za sebou aj ostatných.
Práca: Nachádzate sa v stave, kedy je najpodstatnejšie zamyslieť sa nad svojou budúcnosťou. Spracovávajte informácie, ktoré k vám prichádzajú. Premýšľajte nad sebou, aby sa vám podarilo uchopiť zmysel vášho života. Iba odstup od udalostí vás privedie k správnemu zhodnoteniu svojich možností.
Zdravie: Toto obdobie ukazuje stratu aj zisk. Vyhnite sa nežiaducim situáciám a nepríjemným ľuďom. Rozhodne potrebujete oddych a nepreťažovať sa. Snažte sa dodržovať správnu výživu. Je tu možnosť dosiahnutia úspechov najmä v umeleckej oblasti.

Tarot-horoskop pre časopis Jasnovidka spracovala: Zlatica Mokráňová

Objednajte si:
Individuálne písomné Tarotové analýzy
Tarot-horoskop na 1 rok
Kurz Tarotu
Tvorba horoskopov

Súvisiaci link:
Tarotový výklad zdarma online

Zlatica
V preferovaných nástrojoch so spirituálnom podstatou sa opiera o čítanie symboliky čísel, tarotových obrázkov, o lunárnu astrológiu, arteterapiu, regresnú terapiu, energo-informačnú medicínu, parapsychológiu a rada sa s Vami podelí o svoje poznatky, zručnosti a skúsenosti.